Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Єдиний державний портал адміністративних послуг

Єдиний державний портал адміністративних послуг створений на вимогу Закону України «Про адміністративні послуги» з метою спрощення способів отримання адміністративних послуг для громадян та бізнесу. 

Мета Єдиного державного порталу адміністративних послуг :

  • впорядкування та надання вичерпної інформації про адміністративні послуги
  • впровадження та вдосконалення методологічних механізмів надання адміністративних послуг, функціональних елементів Порталу (особистий кабінет, системи ідентифікації користувачів, взаємодія з іншими органами, що надають послуги, тощо)

23 травня цього року Кабінет Міністрів України постановою № 395 вніс зміни до Порядку ведення Єдиного державного порталу адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 січня 2013 року № 13.

Зміни були ініційовані Мінекономрозвитку України з метою удосконалення процесів функціонування та ведення Порталу.

Поширено сферу використання Порталу не тільки на надання адміністративних послуг, а й на надання інших публічних послуг та доступу до інформації про них. 

Надання адміністративних послуг в електронній формі здійснюється відповідно до законодавства через Єдиний державний портал адміністративних послуг , у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування.


36012Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua