Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Доступ до публічної інформації

З метою реалізації заходів направлених на створення перешкод ворогу щодо отримання інформації з відкритих джерел, а також з метою захисту державних інформаційних ресурсів, керуючись п.п.4 п.1, п.5 Постанови КМУ від 12.03.2022 № 263 «Деякі питання забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних систем, публічних електронних реєстрів в умовах воєнного стану» тимчасово обмежено доступ до публічної інформації на сайті Слов’янської міської військової адміністрації на період дії воєнного стану та протягом шести місяців після його припинення чи скасування.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічною інформацією є відображена та задокументована будь-якими засобами і на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень. 

Надання публічної інформації Слов'янською міською ВА здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Інформаційний запит може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи в іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою).

Інформаційний запит Ви можете направити

  • письмово: 84100, м.Слов'янськ, пл.Соборна, 2, Слов'янська міська ВА (на конверті вказати «Публічна інформація»)
  • усно: телефон (06262) 2-11-20,
  • факсом: (06262) 2-11-20
  • електронною поштою: public@slavrada.gov.ua
  • через відповідну форму з офіційного сайта міської ради - для фізичної особи або для юридичної особи.
  • заповнивши форму затвердженого зразка в каб.212 адмінприміщення адміністрації (пл.Соборна, 2)

Письмовий запит подається в довільній формі.

Запит на інформацію повинен містити::

  • ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
  • загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
  • підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових інформаційних запитів особа може подавати запит шляхом заповнення відповідної форми запиту (форма, зразок заповнення).

Відповідь на інформаційний запит надається не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі, якщо інформаційний запит стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або вимагає пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження терміну розпорядник інформації повідомляє запитувачу в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Інформація на запит надається безкоштовно. 

У разі, якщо задоволення інформаційного запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк згідно рішення виконавчого комітету від 20.05.2015 №285.

Порядок складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію в Слов'янській міській раді затверджено розпорядженням Слов'янського міського голови від 04.07.2011 №263-р.

Перелік документів, що знаходяться у володінні Слов'янської міської ради та містять публічну інформацію, затверджений розпорядженням Слов'янського міського голови від 06.10.2011 №387-р.

Порядок реалізації права на доступ до публічної інформації за інформаційним запитом у Слов’янській міській раді затверджено розпорядженням Слов'янського міського голови від 03.09.2019 №285-р


68189Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua