Офіційний вебсайт (портал) Слов’янської міської ВА, Слов’янської міської ради

Версія для друку

Єдиний державний портал адміністративних послуг

Єдиний державний портал адміністративних послуг створений на вимогу Закону України «Про адміністративні послуги» з метою спрощення способів отримання адміністративних послуг для громадян та бізнесу. 

Мета Єдиного державного порталу адміністративних послуг :

  • впорядкування та надання вичерпної інформації про адміністративні послуги
  • впровадження та вдосконалення методологічних механізмів надання адміністративних послуг, функціональних елементів Порталу (особистий кабінет, системи ідентифікації користувачів, взаємодія з іншими органами, що надають послуги, тощо)

23 травня цього року Кабінет Міністрів України постановою № 395 вніс зміни до Порядку ведення Єдиного державного порталу адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 січня 2013 року № 13.

Зміни були ініційовані Мінекономрозвитку України з метою удосконалення процесів функціонування та ведення Порталу.

Поширено сферу використання Порталу не тільки на надання адміністративних послуг, а й на надання інших публічних послуг та доступу до інформації про них. 

Надання адміністративних послуг в електронній формі здійснюється відповідно до законодавства через Єдиний державний портал адміністративних послуг , у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування.


© 2005 - 2021 Слов’янська міська ВА // Використання матеріалів - тільки з посиланням на сайт www.slavrada.gov.ua