Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Пишняк Георгій Павлович


За особливі заслуги перед територіальною громадою міста та особистий вагомий внесок у соціальний, економічний і культурний розвиток міста Слов’янська, досягнення в галузях культури та спорту, охорони громадського порядку, активну громадську та благодійницьку діяльність, мужність і відвагу проявлені під час виконання службового та громадського обов’язку на благо міста, інші заслуги перед містом що сприяли підвищенню авторитету міста на регіональному, державному та міжнародному рівнях:

голові наглядової ради ПрАТ «Бетонмаш» та голові ГО «Спортивний клуб «Тор» майстрів боротьби дзюдо і самбо м.Слов’янська» Пишняку Георгію Павловичу.

Життєва позиція Пишняка Георгія Павловича є яскравим прикладом пропаганди населенню, особливо дітям, здорового способу життя та необхідності займатися спортом. Всепоглинаюча любов до спорту, спонукала Георгія Павловича неодноразово бути організатором та відповідальним за проведення спортивно-масових заходів в місті та області. 

З 2011 року Пишняк постійно приймає участь у чемпіонатах України, Європи та Світу з боротьби самбо та дзюдо серед ветеранів і є неодноразовим чемпіоном цих змагань. 

Завдяки зусиллям Пишняка у 2017 та 2018 роках був проведений чемпіонат України з боротьби самбо серед ветеранів в м.Святогірську. Це дає змогу до популяризації цього виду спорту серед населення донецького регіону. 

Під його керівництвом в 2018 та 2019 роках в м.Слов’янську проводилися турніри по дзюдо серед юнаків, в яких приймали участь спортсмени зі всієї області. В червні 2019 року Георгій Павлович приймав участь в Європейських іграх серед ветеранів по дзюдо, які проводилися в Італії, де зайняв перше місце. 

В жовтні 2019 року Пишняк приймав участь в чемпіонаті світу з дзюдо серед ветеранів, який проходив в Марокко, де зайняв третє місце. 

Має медалі «За бездоганну службу» І, ІІ та ІІІ ступенів, а також у 2019 році йому присвоєно почесне звання «Заслужений майстер спорту України».


1051Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua