Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Пасов Олексій Єгорович

Народився Олексій Єгорович 12 листопада 1936 року в селі Буковка Репкінського району Чернігівської области. 

Після служби приїхав до Слов’янска та поступив до ПТУ № 57, яке закінчив з відзнакою. У 1967 році закінчив Український заочний політехничний інститут. 

У 1971 році Олексій Єгорович був обраний дугим секретарем Слов’янського міськкому комуністичної партії, а у 1974 році - першим секретарем Слов’янського МК КПУ. 

Під керівництвом Пасова О.Є. за 10 років було досягнено значних змін в економічному та соціальному розвитку міста. До 300-річчя міста реконструюється центральна площа, будуються нові будівлі міської ради, вузла зв’язку, тролейбусного депо, автовокзалу, відкривається тролейбусне сполучення "Центр - пос.Артема", "Славкурорт - залізничний вокзал".  

Також були введені нова тролейбусна лінія на завод "Славтяжмаш", будівля міської бібліотеки, універсаму, грязелечебниці на Слов’янському курорті, відкритий дитячий кінотеатр "Пиінер", колоровий музичний фонтан. Почалось будівництво полікліники ЦМЛ, жіночої консультації, музичної школи, реконструкція міського парку культури і відпочинку, вулиць Торської (колишня Комунарів), Свободи, площі Миру та інше. 

При Пасову О.Є. Слов’янськ перетворився у величезний будівний майданчик, відбудувались нові мікрорайони «Хімік», «Лісний», перші 14-поверхові будинки по вул.Свободи. 

Пасов О.Є. першим увів святкування Дня міста та перший святковий феєрверк, сільгосподарський ярмарок. Виріс престиж міста-курорта серед міст країни та за її межами. Його внесок у розвиток міста був відмічений орденами Трудового Красного Знамени, "Знак Почёта". У 1976 році нагороджений Почётной грамотой Президиума Верховного Совета Украины, занесён на Доску почёта ВДНГ, відмічений Радою Міністрів УРСР III місцем за кращий благоустрій серед аналогічни міст України. 

За величезний особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста та громадську діяльність 24 жовтня 1997 року рішенням міської ради Пасову О.Є. було присвоєно звання Почесний громадянин міста Слов’янська посмертно.


6093Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua