Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новак Леонід Йосипович

Новак Л.Й. народився у 1926 році. Трудову діяльність розпочав в 1951 році на заводі «Машчермет». У 1968 році був призначений директором Слов’янського заводу будівельних машин, де пропрацював 28 років. 

Під керівництвом Новака Л.Й. колектив заводу успішно вирішував соціально-економічні завдання, активно проводилось промислове та житлове будівництво.  

Великий особистий внесок Новак Л.Й. вніс у будівництво, реконструкцію і благоустрій об’єектів міста.  

Так, завод будівельних машин приймав безпосередню участь в реконструкції площі Соборної, будівництва будівлі виконкому, полікліники лікарні ім.Леніна, урологічного відділення, реконструкції і ремонті школи № 8, благоустрою скверу по вул.Свободи, активну участь завод приймав в ремонті Дому піонерів, реконструкції вул.Вокзальна (колишня вул.Свердлова) та вул.Новий Побут, придбав та передав у розпорядження міськводоканалу ексковатори. 

Машины і устаткування, які випускав завод, із року в рік удосконалювались, покращувались їх техничні і економічні показники. Шістьма дипломами і 36 золотими, срібними і бронзовими медалями ВДНГ відмічені роботи колективу по створенню нової техніки.  

Міжнародний комітет бізнесменов відмітив успішну роботу заводу низкою нагород: у 1993 році "Золотой звездой" за видатну майстерність в корпоративному іміджі та якості продукції, у 1995 році "Золотой Наградой" за кращій торговий імідж. 

Новак Л.Й. нагороджений Орденом Леніна, двічі Орденом Трудового Красного Знамени, Орденом Октябрьской революции, Золотим Орденом труда Болгарии, медаллю Ветеран труда та іншими Ювілейними медалями і почесними знаками. Присвоєно звання заслужений машинобудівник "Мінбуддормаша". 

За великий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста, громадської сфері діяльності 30.03.1999г. Новаку Леоніду Йосиповичу було присвоєно звання Почесний громадянин міста Слов’янська.


3456Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua