Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Лосік Олег Олександрович

Лосик Олег Александрович
маршал бронетанковых войск, Герой Советского Союза
21 ноября (4 декабря) 1915, с. Ярцево, Смоленская губерния – 20 августа 2012, Москва

У майбутньому маршал бронетанковых війск Олег Лосік народився 21 листопа да (4 грудня) 1915 року в містіц Ярцеве Смоленської області. Під час громадянської війни загинув батько у бою. Після цього мати із сім’єю переїхала на Украину до міста Слов’янська.

У Слов’янську Олег отримує перше професійну освіту, трудовую закалку, после чого стане танкистом, пройдя від курсанта до маршала шлях у шість десятиріч.  

Так, перші 20 років мешкав у Слов’янському районі та місті Слов’янську. У свій час закінчив семирічку, вступив до залізничного училища. Навчався три роки та став помічником паровозного машиніста, потім паровозним машиністом. Через деякий час запросили і направили секретарем комітету комсомола заводу Коксохіммонтаж у Слов’янську. Пропрацював там майже три роки. Потім направили заступником секретаря комітету комсомолу заводу Словсода. 

У 1935 році по комсомольському набору стає курсантом 1-го Саратівського танкового училища, в якому пізнав тайни бойової міцності танків. Їм він присвятив все своє подальше життя. 

За заслуги перед Вітчизною прославлений Лосік Олег Олександрович нагороджений багатьма орденами і медалями. Він є Почесним громадянином чотирьох міст: Мінська (27.06.1987), Слов’янська (2.09.1987), Єльні і Ярцеве (1978). 

Полковник в отставке Владимир Смирнов, автор-составитель.

Памятник маршалу бронетанковых войск Лосику Олегу Александровичу на Троекуровском кладбище г.Москвы [8 участок]. Автор фотографии – Владимир Смирнов.


5936Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua