Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Фуксман Лев Ханінович

Лев Ханінович Фуксман народився в м.Овручі Житомирської області 23 листопада 1933 року. 

З 1944 року постійно мешкав у місті Слов’янськ. У 1957 році закінчив навчання по спеціальності промислове і цивільне будівництво у Слов’янському хіміко-механічному технікумі, а потім закінчив у 1971 році Український заочний політехнічний інститут по спеціальності інженер-технолог будівних матеріалів. У період 1952-1955 р.р. служив в рядах Радянської Армії. Трудову діяльність почав у 1957 році. 

З 1959 по 1976 роки працював прорабом, начальником дільниці в будівельному управлінні "Словізоляторбуд", яке змінювало назву в БУ АІЗу, БУ СловГРЕС в залежності від виконуваних робіт. 

За час роботи в цьому управлінні під його керівництвом в місті були збудовані: 14 багатоповерхових будинків, кінотеатр "Восток", БК ім.Артема, плавальний басейн, магазин "Дари Природи", учбовий корпус УЗПІ, науково-виробничний комплекс СКТБ, завод скляних ізоляторів та п’ять великих цехів, будівні роботи по 7 и 8-му блокам Слов’янської ГРЕС. 

У січні 1976 року був призначений начальником Слов’янського РБУ. Під керівництвом Льва Ханіновича чисельність управління була доведена до 450 осіб, укріплені та створені нові дільниці, відділи, залучені грамотні та відповідальні інженерно-технічні кадри, збудована за рахунок власних коштів виробнична база, чисельність машин і механізмів була доведена до 50 одиниць. 

Основне призначення управління було в ремонті об’єктів житлового Фонду, шкіл, дитячих садків, лікарень, надання послуг населенню з будівництва і ремонту індивідуальних будинків, газифікації районів міста. Щорічно ремонтувалось 14-16 багатоповерхових будинків, одна-дві школи, дитячі садочки, лікарні. Відбудовані СШ № 8, автовокзал, поліклініка на мікрорайоні «Хімік», тублікарня та інші об’єкти. Виконані ремонтні роботи для інвалідів ВВВ до 150 сімей. 

Газифіковані Черевківський, Вокзальний та Північний мікрорайони міста. Після трагічних подій на Чорнобильській АЕС управлінням була надана практична допомога у будівництві жилих будинків селища Лехнівка Баришевського району Київської області та інших районах. 

Фуксман Л.Х. за успішну роботу нагороджений орденом "Знак Почета", ювілейною медаллю до 100-річчя народження В.І.Леніна, медаллю "Ветеран труда", грамотою Президента України, Президіума Верховної Ради. Фуксман Л.Х. на протязі чотирьох скликань був депутатом міської ради та керував роботою комвсії по будівництву. 

За величезний особистий внесок у будівництво, реконструкцію та ремонт об’єктів комунального господарства Фуксману Льву Ханіновичу 26.02.2002 було присвоєно звання Почесний громадянин міста Слов’янська.

 


4025Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua