Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Антоненко Віктор Єгорович


Антоненко Віктор Єгорович
заступник начальника Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів

Антоненко В.Є. народився 8 вересня 1943 році у м.Слов’янську, живе і працює у рідному місті. З 1961 по 1977 рр. – працював на Слов’янському содовому комбінаті, з 1977 року і по теперішній час працює – в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів, з них 40 років на посаді начальника Сіверсько-Донецького БУВР – структурного підрозділу Держводагентства України із зоною діяльності в межах трьох областей – Харківської, Донецької і Луганської.

З 2003 р. басейнова лабораторія моніторингу вод є координатором Програми зовнішнього порівняльного контролю результатів і є еталонною для 33 лабораторій системи Держводагентства України.

Завдяки дієвим зусиллям та вагомому професійном авторитету Антоненка В.Є. у період 2014-2015 рр., в умовах пошкоджень інфраструктури водогосподарського комплексу в ході бойових дій, зупинки каналу Сіверський Донець-Донбас та магістральних водогонів, вдалося залучити додаткові ресурси води з резервних водосховищ та забезпечити населення регіону питною водою належної якості у достатній кількості.

За ініціативи й безпосередньої участі Антоненка В.Є. багато років поспіль проводить масові заходи екологічно-патріотичного виховання дітей та молоді Слов’янська:толоки з благоустрою берегів річок, виховні години у бібліотеках і навчальних закладах, екскурсії до басейнової лабораторії.

Сьогодні у Слов’янському краєзнавчому музеї зберігається 75-метрова Всеукраїнська рушникова доріжка єдності, яка разом з піснею Віктора та Алли Антоненків «Вишиванка – моя Україна» об’їхала всю Україну від краю до краю в рамках проекту «Єдина Україна – Схід і Захід разом».

Антоненко В.Є. є членом оргкомітету з відзначення 200-річчя М.М.Петренка і меценатом, завдяки якому в Слов’янську встановлено пам’ятний знак на місці батьківської садиби поета і меморіальну дошку на фасаді Центральної бібліотеки.

За багаторічну сумлінну працю Антоненко В.Є. нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня», відзнаками Кабінету Міністрів України, Міністерства екології та природних ресурсів України, облдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, йому присвоєно Почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Рішенням Слов’янської міської ради від 23.08.2017 № 3-ХХХ-7 за особистий вагомий внесок у діяльність по збереженню, раціональному використанню та відновленню водних ресурсів Східної України, плідну краєзнавську діяльність та активне патріотичне і екологічне виховання молоді Слов’янська 09.09.2017 Антоненку В.Є. присвоєно звання «Почесний громадянин міста Слов’янська».


2525Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua