Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Александров Ігор Олександрович

Александров Ігор Олександрович

За особливі заслуги перед громадою міста та особистий вагомий внесок у соціальний та економічний розвиток міста Слов’янська, досягнення в галузі культури, створення одного з найперших в Україні незалежного телевізійного каналу «ТОР», активну громадську та журналістську діяльність, мужність і відвагу, проявлені під час виконання професійного та громадянського обов’язку: 

28 серпня 2020 звання «Почесний громадянин міста Слов’янська» присвоєно директору ІРТК «ТОР» Александрову Ігорю Олександровичу (посмертно). 

Александров Ігор Олександрович на початку 1990 років займався організацією телебачення в місті Слов’янську – створив і очолив одну із місцевих телерадіокомпаній – ІРТК «ТОР». Це був один із перших незалежних телеканалів України. Компанія «ТОР» мала 24 власні програми та вела передачі через день на більшу частину Донецької і частину Дніпропетровської, Луганської та Харківської областей. 

У 1990-ті роки Ігор Александров був ведучим авторської програми «Без ретуші», де розкривав гострі соціальні питання та питання, пов’язані з корупцією органів влади та боротьбою проти організованої злочинності. 3 липня 2001 року журналіста було жорстоко побито, а за чотири дні від одержаних травм він помер. 

7 липня 2006 року Апеляційний суд Луганської області визнав, що причиною вбивства журналіста Александрова була його професійна діяльність по викриттю організованого злочинного угруповання. 

Ім’я Ігоря Александрова викарбуване на дошці «Пам’яті журналістів, що віддали життя за правду», яка висить у Києві на будинку Спілки журналістів України (вулиця Хрещатик, 27 а), а також в Меморіалі Журналістів в Музеї журналістики та новин у Вашингтоні, США. 

22 серпня 2016 року Указом Президента України № 338/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25 річниці незалежності України» Александров І.О. був посмертно нагороджений Орденом Свободи.


854Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
























пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua