Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Увага представників громадянського суспільства! [04 лютого 2015  10:37]

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 № 688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996», з метою ефективної реалізації положень Закону України «Про очищення влади», забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів місцевого самоврядування виконавчим комітетом Слов’янської міської ради 28.01.2015 року було прийняте рішення № 45 «Про припинення повноважень громадської ради при виконавчому комітеті Слов'янської міської ради», склад якої було обрано на установчих зборах 12.02.2014 року. 

Відповідно до роз’яснень Міністерства юстиції України центральним та місцевим органам виконавчої влади при формуванні нового складу громадських рад слід керуватись абзацами першим та третім-тринадцятим пункту 8 Типового положення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996. 

У зв’язку з чим виконавчим комітетом Слов’янської міської ради утворюється ініціативна група з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Слов’янської міської ради. 

До складу ініціативної групи увійдуть представники інститутів громадянського суспільства та фахівці виконавчих органів міської ради. 

Запрошуємо інститути громадянського суспільства, які виявили бажання увійти до складу ініціативної групи надати свої кандидатури протягом 10 днів до 16 лютого 2015 року

Заяви необхідно надавати до загального відділу Слов’янської міської ради каб.212. За довідковою інформацією звертатися до відділу з питань внутрішньої політики Слов’янської міської ради, каб.309, тел. 62-13-09.

Зразок 

БЛАНК
ІНСТИТУТУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

В.о. міського голови
Зонтову О.В.

Заява.

Просимо Вас включити до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при виконкомі Слов’янської міської ради /П.І.Б., посада уповноваженого представника інституту громадянського суспільства/


Керівник інституту
громадянського суспільства                      (підпис)                       (ініціали, прізвище)
М.П.


998Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуальнопошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua