Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю [09 липня 2024  15:16]

1. Найменування органу місцевого самоврядування, який проводив електронні консультації з громадськістю:

Слов’янська міська військова адміністрації Краматорського району Донецької області, (автор: відділ культури Слов’янської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області).

2. Питання (назва проєкту акта), що виносився на обговорення: 
 
«Про припинення в результаті реорганізації юридичної особи - Комунального закладу Слов'янської міської ради «Школа мистецтв № 2» шляхом приєднання до Комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (школа естетичного виховання) Слов'янської міської ради «Школа мистецтв м.Слов’янська».

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

На момент закінчення електронного обговорення на вебплатформі електронних консультацій, станом на 25.06.2024 проєкт переглянуло 384 особи, 12 дописувачів залишили коментарі на платформі електронних консультацій, з яких 4 дописувачі одночасно звернулись з листами і на електронну пошту відділу культури ВА, 2 дописувачі звернулись з листами лише на електронну пошту відділу культури.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до Слов’янської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області за результатами обговорення, із зазначенням автора кожної пропозиції:

В ході проведення електронного обговорення піднімались наступні питання:
- збереження професійного колективу викладачів Комунального закладу Слов'янської міської ради «Школа мистецтв № 2» та прохання у більшості дописувачів щодо подальшого функціонування мистецького закладу у тому ж статусі, як і на теперішній час,
- не проводити закриття школи мистецтв №2 , не проводити її реорганізацію в нинішніх умовах сьогодення.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

Зауваження та пропозиції дописувачів були розглянуті та прийняті до уваги, однак відхилені з наступних підстав. 

Головною метою реорганізації мистецьких закладів сфери культури є вирішення питання оновлення, осучаснення базової мережі закладів культури Слов'янської міської територіальної громади, концентрації та раціонального використання фінансових ресурсів, збереження кадрового потенціалу працівників культурної сфери, організації надання якісних освітньо - культурних послуг мешканцям громади. 

В нинішніх умовах питання оновлення мережі стало на часі, також і у зв’язку із повномасштабним вторгненням рф на територію України та введенням воєнного стану у державі. 

Враховуючи те, що в комунальному закладі Слов’янської міської ради «Школа мистецтв №2» контингент учнів, у порівнянні з періодом до повномасштабного вторгнення, зменшився на 56 осіб, педагогічне навантаження з 21,5 ставки на 15 педагогічних працівників (377,7 годин) до 8,2 ставок на 9 викладачів (148 години), крім того на музичному відділенні за розкладом проводяться тільки індивідуальні та обов’язкові групові заняття (сольфеджіо, музична література), клас хореографії - групові заняття із зменшенням годин. 

В КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська» контингент учнів у порівнянні з періодом до повномасштабного вторгнення, зменшився на 337 осіб , на сьогодні він складає 318 осіб, педагогічне навантаження з 82 ставок на 44 педагогічних працівники (1476 годин) до 78 ставок на 39 викладачів (1404 години). На музичному відділенні проводяться за розкладом лише індивідуальні і обов’язкові групові заняття, на відділенні візуально-сценічних мистецтв проводяться заняття з образотворчого мистецтва та класу хореографії із зменшенням годин. 

Навчання в закладах проводиться тільки у дистанційному режимі. 

В результаті реорганізації права здобувачів мистецької освіти на продовження навчання на відповідному рівні та за відповідною спеціальністю буде дотримано з огляду на те, що реорганізація комунального закладу Слов’янської міської ради «Школа мистецтв №2» буде здійснюватись шляхом приєднання до КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Слов’янська» при цьому контингент учнів та педагогічний склад буде збережено. Окрім цього, з метою вирішення питання доступності здобувачів мистецької освіти до закладів освіти, буде затверджена нова структура Комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (школи естетичного виховання) Слов'янської міської ради «Школа мистецтв м.Слов’янська» із утворенням в структурі окремого структурного підрозділу (філії) без статусу юридичної особи, місце розтушування якого буде в с.м.т. Билбасівка, вул.Шкільна, будинок 14, Краматорський район, Донецька область.

6. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення: 

Враховуючи викладене, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 984 «Про затвердження Порядку формування базової мережі закладів культури» (із змінами), беручи до уваги вимоги Законів України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії»,«Про культуру», «Про освіту», «Про позашкільну освіту», Наказ Міністерства культури України від 09.08.2018 №686 «Про затвердження Положення про мистецьку школу», пропонується припинення в результаті реорганізації юридичної особи - Комунального закладу Слов'янської міської ради «Школа мистецтв № 2» (місце знаходження: Донецька область, Краматорський район, селище міського типу Билбасівка, вул.Шкільна, будинок 14) шляхом приєднання до юридичної особи - Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад (школа естетичного виховання) Слов'янської міської ради «Школа мистецтв м.Слов’янська», із утворенням в структурі останнього комунального закладу філії без статусу юридичної особи, місце розтушування якої буде в с.м.т. Билбасівка, вул.Шкільна, будинок 14, Краматорський район, Донецька область. 

Передача майна закладу освіти сфери культури буде здійснюватись до КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Слов’янська», як до правонаступника. 

Закладом освіти сфери культури, на базі якого надаватимуться відповідні культурні послуги в сфері освіти населенню с.м.т. Билбасівка, є КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська», яка наповнена більш сучасним інвентарем, фахівцями високого рівня, в результаті консолідації їх роботи із роботою фахівців закладу, що приєднується, лише підвищить якість надання освітніх послуг у сфері культури Слов’янської міської територіальної громади, у тому числі населенню с.м.т.Билбасівка. 

Беручи до уваги проведене об’єднання територіальних громад, утворення Слов’янської міської територіальної громади, а також вимоги Закону України «Про культуру», «Про освіту», «Про позашкільну освіту», Наказ Міністерства культури України від 09.08.2018 №686 «Про затвердження Положення про мистецьку школу» відбудеться зміна назви комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (школа естетичного виховання) Слов'янської міської ради «Школа мистецтв м.Слов’янська» на Комунальний заклад Слов’янської міської ради «Школа мистецтв Слов’янської міської територіальної громади».


75Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua