Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Інформаційне повідомлення [03 липня 2024  13:40]

Інформаційне повідомлення
про намір встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються обласним комунальним підприємством «Донецьктеплокомуненерго»

Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» повідомляє, що відповідно до Закону України №2479-IX від 29.07.2022, протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, забороняється підвищення тарифів на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) для населення, послуги з постачання теплової енергії для населення та постачання гарячої води для населення. Hapaзі для населення застосовуються тарифи, що застосовувались станом на 24 лютого 2022 року. 

Разом з цим, законодавством передбачено встановлення економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію та відповідні комунальні послуги. 

Доводимо до вашого відома, що ОКП «ДТКЕ» подало до Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військової адміністрації нову заяву та пакет документів щодо розрахунку зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії i постачання гарячої води на планований період з 01.10.2024 року по 30.09.2024 року. 

На виконання Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130, повідомляємо вас, що повна інформація щодо загального розміру планованого тарифу, його структури; обґрунтування необхідності встановлення тарифу, тощо, розміщена на офіційному сайті ОКП «ДТКЕ» (htpp://www.kpdtke.com.ua). 

Письмові зауваження та пропозиції ви можете надіслати до 11 липня 2024 року на адресу ОКП «ДТКЕ» (84307, м.Дружківка вул.Космонавтів, 39), електронну адресу:

  • postmaster@kpdtke.com.ua або безпосередньо до Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військової адміністрації (84300, м.Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6).

Адміністрація ОКП «ДТКЕ»


135Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua