Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Результати лабораторних досліджень стану довкілля у травні 2024 року [07 червня 2024  13:38]

Інформацію надано Слов’янською філією Держустанови «Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» згідно з «Планом моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища, лікувально-профілактичних закладів, загальноосвітніх та дитячих навчальних закладів, закладів соціального забезпечення на 2024 рік».

У звітному періоді на території відповідальності Слов’янської філії ДУ «Донецький ОЦКПХ МОЗ» із об’єктів довкілля було відібрано і досліджено:

- 127 проб атмосферного повітря в м. Слов’янську, із яких 92 проби на стаціонарному посту спостереження і 10 проб в житловій зоні - без перевищень. В зоні впливу автомагістралей досліджено 25 проб, із яких 5 мали перевищення встановлених нормативів: 3 проби по вуглецю оксиду (СО) від 1,18 до 1,46 ГДК, 1 проба по азоту діоксиду - 1,35 ГДК

- 3 проби води поверхневих водойм на санітарно-хімічні і 3 проби на мікробіологічні дослідження із озер Ріпне, Вейсове, Гаряче - без перевищень

- проведено 93 виміри радіаційного фону (3 рази на добу), мінімальний рівень становив 0,09 мкЗв/год, максимальний - 0,13 мкЗв/год, що не перевищує багаторічних досліджень і знаходиться в межах природного рівня.

Також досліджувалася і якість води питної централізованого водопостачання. На території Слов’янської ОТГ досліджено 53 проби на санітарно-хімічні дослідження - без відхилень - і 57 проб на мікробіологічні показники.


156Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua