Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Інформаційне повідомлення [15 вересня 2023  10:40]

Інформаційне повідомлення
для категорії споживачів «бюджетні установи/організації та релігійні організації, заклади охорони здоров’я державної та комунальної власності» про намір встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються обласним комунальним підприємством «Донецьктеплокомуненерго» на планований період з 01 жовтня 2023 року по 30 вересня 2024 року

Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» (далі -ОКП «ДТКЕ») повідомляє, що у зв’язку із змінами обсягів виробництва і споживання теплової енергії з метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів, 31.07.2023 року до Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військової адміністрації було надано нову заяву та пакет документів щодо розрахунку зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії і постачання гарячої води на планований період з 01 жовтня 2023 року по 30 вересня 2024 року. 

Разом із цим, у зв’язку із внесеними змінами до постанов Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 і від 19.07.2022р. №812, затверджених постановою КМУ від 22.08.2023 р. №896, якою продовжено дію Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам та встановлена ціна газу 16390 гривень (з ГІДВ) за 1000 куб.метрів газу для обсягу III - фіксованого, а саме для обсягу, що використовується для виробництва теплової енергії для надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води бюджетним установам/організаціям та релігійним організаціям, закладам охорони здоров'я державної власності (казенні підприємства та /або державні установи тощо), закладам охорони здоров'я комунальної власності (комунальні некомерційні підприємства та /або комунальні установи, та/або спільні комунальні підприємства тощо), підприємствам, установам і організаціям, що перебувають в управлінні Державного управління справами, та/або постачання теплової енергії як товарної продукції для зазначених потреб. 

ОКП «ДТКЕ» зроблено розрахунки з урахуванням внесених змін. 

На виконання Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130, повідомляємо вас, що повна інформація щодо загального розміру планованого тарифу, його структури; обґрунтування необхідності встановлення тарифу, тощо, розміщена на офіційному сайті ОКП «ДТКЕ» (http://www.kpdtke.com.ua). 

Письмові зауваження та пропозиції ви можете надіслати до 20 вересня 2023 року на адресу ОКЕП «ДТКЕ» (84307, м. Краматорськ, пров.Земляний, 2), електронну адресу: postmaster@kpdtke.com.ua або безпосередньо до Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військової адміністрації (84300, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6).

Адміністрація ОКП «ДТКЕ»


868Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua