Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю [08 вересня 2023  13:49]

1. Найменування органу місцевого самоврядування, який проводив електронні консультації з громадськістю: 

Слов’янська міська військова адміністрації Краматорського району Донецької області, (автор: відділ охорони здоров’я Слов’янської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області). 

2. Питання (назва проєкту акта), що виносився на обговорення: 

Про реорганізацію закладів охорони здоров’я шляхом приєднання КНП СМР «Міська лікарня №1 м.Слов’янська» до КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська». 

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні: 

На момент закінчення електронного обговорення на вебплатформі електронних консультацій, станом на 25.08.2023 з проєктом ознайомилось 76 осіб, отримано 1 листа від колективу КНП СМР «Міська клінічна лікарня м. Слов’янська» (без підписів). 

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до Слов’янської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області за результатами обговорення, із зазначенням автора кожної пропозиції: 

В ході проведення електронного обговорення на Слов’янську міську військову адміністрацію надійшов лист колективу КНП СМР «Міська клінічна лікарня м. Слов’янська» (без підписів) з зауваженнями та пропозиціями щодо реформування системи охорони здоров’я міста. 

Зауваження стосувались:

  • фінансово-економічної неефективності та юридичної неможливості приєднання юридичної особи комунальне некомерційне підприємство Слов’янської міської ради «Міська лікарня №1 м. Слов’янська» до юридичної особи комунальне некомерційне підприємство Слов’янської міської ради «Міська клінічна лікарня м. Слов’янська», із створенням в структурі КНП СМР «Міська клінічна лікарня м. Слов’янська» відокремленого структурного підрозділу у вигляді філії;
  • ускладнень процедури укладання договорів с Національною службою охорони здоров’я;
  • резерву коштів на видатки лікарень, які необхідно буде проводити у період реорганізації.

Окрім цього, колектив КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» запропонував свій проект реформування системи охорони здоров’я міста, згідно якого КНП СМР «Міська лікарня № 1 м.Слов’янська» входить до складу КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» без створення відокремленого підрозділу (філії). 

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень: 

Зауваження та пропозиції колективу КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» були розглянуті та відхилені з наступних підстав.
 
Головною метою реформування системи охорони здоров’я в Слов’янській міській територіальній громаді є найбільш раціональне використання фінансових, матеріальних та кадрових ресурсів, які є в наявності. А також, створення мережі комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я, що буде відповідати новому інфраструктурному етапу реформи системи охорони здоров’я держави, відповідно до принципу госпітальних округів. 

Передбачаються зміни розмірів видатків на утримання адміністрації філії у порівнянні з витратами, що здійснюються на утримання адміністрації КНП, так як керівником філії може бути призначений заступник директора головного КНП або керівник структурного підрозділу філії (наприклад - завідувач консультативної поліклініки), тощо. 

Згідно ст.49 Конституції України, ст.16 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 року № 2801-XII - існуюча мережа державних та комунальних закладів охорони здоров’я не може бути скорочена. Тому пропозиція - провести реформування системи охорони міста, згідно якого, КНП СМР «Міська лікарня №1 м. Слов’янська» входить до складу КНП СМР «Міська клінічна лікарня м. Слов’янська» без створення підрозділу (філії), суперечить зазначеним нормам законодавства. 

Щодо взаємодії з НСЗУ, виникає потреба в підготовці пакету документів закладом охорони здоров’я, що реорганізується. Процедура контактування закладів охорони здоров’я починається у листопаді 2023 року, є певний проміжок часу для надання потрібного пакету документів до НСЗУ. 

6. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення: 

За результатами електронних консультацій з громадськістю з питання реорганізації закладів охорони здоров’я шляхом приєднання КНП СМР «Міська лікарня №1 м.Слов’янська» до КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» отримано листа від колективу КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська»(без підписів) з зауваженнями та пропозиціями щодо реорганізації. За результатами розгляду – зауваження та пропозиції колективу КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська» відхилено та прийнято рішення про прийняття розпорядження начальника Слов’янської міської військової адміністрації «Про реорганізацію закладів охорони здоров’я шляхом приєднання КНП СМР «Міська лікарня №1 м.Слов’янська» до КНП СМР «Міська клінічна лікарня м.Слов’янська».


1290Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua