![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/326197054_571050218370467_8802767735034260401_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=UO8b3mjs1c4AX97onrD&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDLwb2VsG7AgeBUmGPWlFQOyfYE7x8HYXT7AMc1DjTOng&oe=63CCA59E)
Артур Манвелов та Галина Даниленко – підприємці з м. Слов’янська. До повномасштабного вторгнення вони мали успішний та процвітаючий бізнес по виготовленню модельного жіночого взуття, з власною маркою “ Madam salon”. Їхня продукція мала значний попит, як серед місцевих жителів, так і за межами міста. Після повномасштабного вторгнення, було прийняте нелегке рішення поїхати з міста, вивезти обладнання та само підприємство до м. Дніпро. Єдиною перешкодою , яка постала на шляху відновлення та початку роботи - це кваліфіковані кадри, а саме вони потребували фахівців з таких професій, як майстер виробництва, фрезерувальник взуття та швачка.
Дізнавшись про потреби роботодавців, Слов’янський міський центр зайнятості запропонував свою допомогу у підборі персоналу з числа безробітних, які перебували на обліку центрі та проживали в м. Дніпро. Вислухавши всі побажання роботодавця, та ознайомивши з актуальними програмами отримання компенсацій, допомогли організувати зустріч відібраних претендентів з числа ВПО, на новому місті розташування Слов’янського підприємства. Після успішно пройденої співбесіди, відібрані кандидати були працевлаштовані під компенсацію згідно постанови №331 «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/326141349_3408544902766527_6383732926945608018_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=-w7y1BpAo9YAX_1U-My&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAKMVveC3LGGMml8vdxOXMp3U9zW_W3k_KjWo4AZSyrHA&oe=63CDC655)
Роботодавці знайшли кваліфікованих фахівців, а безробітні омріяну роботу. А Слов’янський міський центр зайнятості й надалі буде продовжувати роботу з релокованими підприємствами, надаючи їм свою допомогу.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/326141349_3311444422402727_5197663190530754289_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=uEnybUYy-rcAX8wXDdM&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAhqEDDW4IJanLwgZG4ZG8VPxwHvFUhnSd9nfoFZ1LCdw&oe=63CD44EC)