Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Потерпілі на виробництві забезпечуються спецавтотранспортом [12 вересня 2022  11:23]

В умовах воєнного стану управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області (далі-управління) продовжує роботу із забезпечення потерпілих на виробництві спецавтотранспортом за висновком МСЕК. 

За допомогою телекомунікаційних засобів з липня 2022 року була відновлена робота комісії управління з організації роботи щодо забезпечення спецавтомобілями осіб з інвалідністю праці. За період з лютого по вересень 2022 року 9 особам з інвалідністю рішенням комісії передано у власність спецавтомобілі після закінчення 10-річного строку експлуатації згідно Порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2006 р. № 999 (зі змінами), підготовлені довідки про перереєстрацію автомобіля та супровідні листи до регіональних сервісних центрів ГСЦ МВС України та направлені заявникам для подальшого переоформлення автомобілів. 

До управління продовжують надходити звернення осіб з інвалідністю та членів їх сімей з питань безоплатної передачі автомобілів у власність або викупу їх за розрахунковою вартістю. 

Також на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14.02.2007 р. № 228 (зі змінами) особи, інвалідність яких пов’язана з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням, отримують за кошти Фонду соціального страхування України річну грошову компенсацію на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів в розмірі 22 відсотки прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність та на транспортне обслуговування 29 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. 

Нагадуємо, що попри умови воєнного стану управління не зупиняло ні на один день здійснення всіх страхових виплат, допомог за лікарняними, декретних допомог та інших соціальних гарантій потерпілим на виробництві та застрахованим особам.
Інформацію щодо роботи відділень управління можна отримати за телефонами відділень управління: http://www.fssu.gov.ua/fse/control/don/uk/publish/article/112137

Відділ адміністративно-господарського забезпечення
управління виконавчої дирекції Фонду соціального
страхування України в Донецькій області


481Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua