Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Стан фінансування матеріального забезпечення та страхових виплат Слов’янським відділенням управління виконавчої дирекції ФССУ в Донецькій області (на 22.07.2022) [25 липня 2022  09:56]

Слов’янське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області попри умови воєнного стану продовжує роботу задля здійснення усіх страхових виплат і фінансування лікарняних працівникам підприємств, установ, організацій міста. 

Станом на 22.07.2022 профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, які були подані роботодавцями та опрацьовані спеціалістами відділення до 11 травня 2022 року. 

Сьогодні для фінансування допомог по тимчасовій непрацездатності на рахунки страхувальників направлено 149,5 тис. грн. 

Кошти надійдуть на рахунки роботодавців упродовж декількох банківських днів, після чого будуть перераховані застрахованим особам. Наголошуємо, що терміни проведення банківських операцій на сьогоднішній день, на жаль, збільшені. 

Щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві і членів їх сімей профінансовано за червень у повному обсязі. 

Звертаємо увагу, що в разі якщо підприємство за об’єктивних причин не може подати до Слов’янського відділення заяву-розрахунок на отримання матеріального забезпечення по тимчасовій непрацездатності та по вагітнсті і пологах, застрахована особа, яка має статус внутрішньо переміщенної особи, для отримання допомоги по лікарняним може самостійно звернутися до найближчого відділення фонду соціального страхування. 

Слідкувати за станом фінансування е-лікарняних працівники можуть онлайн у телеграм-каналі Фонду: https://t.me/socialfund .


815Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua