Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Кризові сім’ї з дітьми, що проживають у Слов’янській громаді, - під постійним контролем [10 червня 2024  11:59]

Такі родини потребують особливої уваги, тому їх періодично відвідують працівники служби у справах дітей спільно з поліцейським офіцером громади.

Під час рейдів спеціалісти обстежують санітарний стан житла, наявність необхідних продуктів харчування та предметів побуту для дітей, а також з’ясовують, чи зловживають їх батьки алкогольними напоями. Дорослих попереджають про відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов’язків, наголошують на необхідності створення для дітей належних умов проживання, навчання та розвитку. За результатами обстежень складаються відповідні акти.

Днями спеціалісти відвідали сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. Дітям подарували солодощі від благодійної організації, а відносно батьків, які проігнорували попередження та не поліпшили умов дитячого побуту, склали адміністративний протокол за статтею 184.

«Головне завдання таких візитів - попередження нещасних випадків та правопорушень, проявів бездоглядності та жорстокості відносно дітей, - кажуть фахівці. - Дитинство повинно бути безпечним!»


88Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua