Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Що таке ЗІР Державної податкової служби [29 березня 2024  13:48]

З метою надання громадянам своєчасної, достовірної i повної довідкової інформації на сайті ДПС України в межах створення Електронної інформаційної системи (Електронного Уряду) функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий pecypc (3IP), доступ до якого здійснюється через вебпортал ДПС aбo безпосередньо через будь-яку пошукову систему в мережі Інтернет.

ЗІР – це своєрідна база податкових знань, де можна отримати відповіді на питання у будь-який час та зручний спосіб.

Ресурс містить відповіді на запитання із 37 напрямів, нормативні та інформаційні документи, актуальні ставки податків, останні зміни в податковому законодавстві, щоденну підбірку відповідей на 20 актуальних запитань, податковий календар із систематизованою інформацією про терміни сплати податків, зборів і платежів, подання звітності до органів ДПС.

У розділах «Запитання – відповіді з Бази знань», «Нормативні та інформаційні документи» інформація систематизована за напрямами: оподаткування, єдиний внесок, електронні довірчі послуги. Розділи бази знань містять корисні посилання на офіційний інформаційний ресурс Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС, Керівництво користувача ПРРО ДПС тощо.

Також розділи ресурсу надають можливість користувачам ознайомитись із найактуальнішими запитаннями на відповідну тематику, з якими платники податків найчастіше звертались до Контакт-центру ДПС за попередній день, та відповідями на них.

Увійти до ЗІР можна за посиланням zir.tax.gov.ua

Користуйтеся можливостями ресурсу, щоб володіти найактуальнішою інформацією щодо норм податкового законодавства!

Також нагадуємо, що з 1 січня 2024 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих впродовж 2023 року. За отриманням консультацій та практичної допомоги з питань роботи електронних сервісів від ДПС платники податків можуть звернутися до фахівців ЦОП Слов’янської ДПІ за адресою: м. Слов’янськ, площа Соборна, 3, а також за телефоном: 0955013354

Крім того, платники податків мають можливість звернутись до Контакт-центру ДПС (0800501007) щоб здійснити попередній запис до ЦОП, та визначити зручні дату і час візиту.


246Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua