Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Якщо рідні зникли безвісти на війні: куди звертатися в Донецькій області [30 листопада 2023  09:53]

З 1 жовтня 2023 року відбулися зміни у координації пошуку українців, які зникли безвісти за особливих обставин. Згідно прийнятих документів, ці функції покладені на Міністерство внутрішніх справ України.

Раніше координацією пошуку займалося Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Однак Постановою Кабміну від 12 вересня 2023 р. № 975 прийнято рішення щодо передачі цих повноважень від Мінреінтеграції до МВС, в якому створено Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (Секретаріат Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин). Функціонал щодо зниклих безвісти передано, крім МВС, також Міноборони та Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими.

З 1 жовтня 2023 року запрацювала Гаряча лінія Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. У разі виникнення питань щодо порядку отримання Витягу з Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, можна звертатися:

  • на гарячу лінію Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, за номером 0 800 10 33 33
  • на електронну адресу bezvisty.info@mvs.gov.ua  

В Донецькій області Регіональний представник Секретаріату Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Костянтин Черніков працює за адресою: м. Слов’янськ, вул. Університетська, 30, каб. 31. Телефон: 097 250 3791

Детальна інформація про роботу Секретаріату Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, - у телеграм-каналі https://t.me/ZNYKLI_BEZVISTI_MVS


262Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua