Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Слов’янців запрошують до Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022» [17 березня 2023  14:56]

Асоціація благодійників України вчергове відзначає доброчинні ініціативи, проводячи Національний конкурс «Благодійна Україна-2022». Цього року він проводитиметься в 16-й раз під девізом «Благодійність на захисті України».

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2022 року. Заявки приймаються в 19 колективних, 3 індивідуальних та 3 спеціальних номінаціях.

Заявки можуть подавати як самі благодійники, так і отримувачі благодійної допомоги (за згодою благодійника), або будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства.

Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com до 30 квітня 2023 року (включно). До неї також доцільно додати фотографії (не більше 5-ти), лінки на інформацію про благодійну чи волонтерську діяльність учасника конкурсу, що розміщена в інтернеті, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які краще характеризують діяльність учасника конкурсу.

Детальна інформація - на офіційному сайті www.blagoukraine.org або в оргкомітеті конкурсу.

Відповідальна особа: виконавча директорка Асоціації благодійників України Оксана Лобко. Телефон 06716404-11, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com . Сторінка конкурсу у Facebook: https://www.facebook.com/BlagodijnaUkraina


361Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua