Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни

Новини
Слов’янські триатлети здобули 7 медалей на чемпіонаті України [17 червня 2024  15:38]

Національні змагання з триатлону - чемпіонат України на спринтерській дистанції та чемпіонат України в естафеті-мікст – відбулися 11-12 червня в селі Бояни Чернівецької області. За звання кращих змагалися понад 100 спортсменів у п’ятьох вікових групах.

Ці старти були відбірковими до чемпіонату Європи, що пройде в серпні у Туреччині, повідомляє управління фізкультури та спорту ДонОДА.

За Донеччину виступали представники Слов’янська - вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки.

На спринтерській дистанції, що передбачала 750 м плавання, 20 км велоперегонів і 5 км бігу, Іван Шевченко переміг серед молоді та здобув срібну медаль серед чоловіків. Ксенія Левковська стала другою за підсумками жіночих змагань. Іван Ткаченко відзначився «сріблом» серед молоді.

Захар Цівковський виборов «золото» у віковій групі кадети.

Бронзовими призерами стали: серед юнаків – Гліб Якубець, серед юніорок – Кіра Агафонова.

За підсумками чемпіонату України в естафеті-мікст серед дорослих 4 місце посіла команда Донеччини, до якої увійшли Іван Шевченко, Маргарита Меньшикова, Іван Ткаченко та Кіра Агафонова.

Підготували триатлетів Донецької області тренери Георгій та Ольга Драгуляни.