Зайнятість
Почесні громадяни

Новини
Слов’янські триатлети – серед кращих в Україні! [05 червня 2024  14:31]

Вони довели це під час національних змагань, які відбулися на початку червня у Львові.

Чемпіонат з триатлону на суперспринтерській дистанції зібрав понад ста учасників у 4 вікових групах. Програма включала 300 м плавання, 8 км велоперегонів і 2 км бігу.

Донеччину та Слов’янську громаду представляли вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та Донецького обласного спортивного коледжу ім. С. Бубки.

Підопічні тренерів Георгія та Ольги Драгулянів вибороли 6 особистих нагород, а також мають дві командні відзнаки – за перше місце серед юнаків і третє серед жінок.

Іван Шевченко переміг серед молоді та став срібним призером у чоловічій віковій категорії.

Юліан Дем’янов відзначився «бронзою» серед чоловіків.

Кіра Агафонова посіла третє місце серед юніорок.

У категорії «юнаки» срібну медаль здобув Захар Цівковський, бронзову – Гліб Якубець.

Новим найближчим випробуванням для команди триатлетів Донецької області стануть національні змагання в селі Бояни, що заплановані на 11-12 червня – чемпіонат України на спринтерській дистанції та чемпіонат України з естафети-мікст.