Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни

Новини
Слов’янський спортсмен – срібний призер Кубку світу з академічного веслування [21 червня 2023  14:36]

Змагання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору проходили 16-19 червня в італійському місті Варезе, повідомляє Управління фізкультури та спорту ДонОДА.

У складі паралімпійської збірної України Донецьку область гідно представили два заслужені майстри спорту.

Наш земляк Ярослав Коюда посів друге місце у класі змішаних пар PR2 Mixed double разом зі спортсменкою Дніпропетровщини Світланою Богуславською.

Представник Бахмута Роман Полянський став переможцем у класі PR1 Men's single – в «одиночці» серед чоловіків.

Загалом команда України виборола 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову нагороди, що дозволило українцям посісти 4 сходинку командного заліку серед 19 країн-учасниць.

Нагадаємо, що раніше Ярослав Коюда став переможцем міжнародного турніру з академічного веслування у класі PR2 Mix2x.

Вітаємо з успішним виступом! Бажаємо нових досягнень та подальших перемог!