Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни

Новини
Слов’янські триатлети – переможці та призери чемпіонату України [20 квітня 2023  13:39]

Змагання, учасники яких долали суперспринтерську дистанцію - 300 м плавання, 8 км велогонки і 2 км бігу – відбулись 11-15 квітня у Львові.

Донеччину представляли спортсмени зі Слов’янська - вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та обласного фахового коледжу ім. С. Бубки, повідомляє управління фізкультури та спорту ДонОДА.

Перемогу серед чоловіків із загальним результатом 21 хвилина 28 секунд здобув Іван Меньшиков. Четвертим виявився Юліан Дем’янов (22:10,4).

У змаганнях юніорок срібною призеркою з результатом 26:03,6 стала Олександра Заровна.

Серед кадетів друге місце посів Захар Цівковський (24:22,8), четверте – Данило Драгулян (24:57,0). Третьою серед дівчат була Кіра Агафонова (29:30,5).

У командному заліку змагань серед дорослих на другій сходинці опинилися Іван Меньшиков, Юліан Дем’янов та Олександра Заровна. На третій сходинці серед кадетів – Данило Драгулян, Станіслав Крилов та Анастасія Орехова. На четвертому місці серед юніорів – Всеволод Оленічев, Захар Цівковський та Кіра Агафонова.

Підготували триатлетів Георгій та Ольга Драгуляни.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів! Бажаємо подальших успіхів та нових яскравих перемог!