Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни

Новини
Досягнення слов’янських самбістів на Всеукраїнських змаганнях [11 червня 2021  11:27]

З 2 по 4 червня в селищі Кароліно-Бугаз Одеської області проходив чемпіонат України з самбо серед юнаків та дівчат 2007 р.н. і молодше. Участь у чемпіонаті взяли 465 спортсменів з 22 регіонів України.

У складі збірної команди Донецької області вдало виступав на цих змаганнях слов’янський спортсмен, вихованець КПНЗ «Міська КДЮСШ» - Богдан Пишняк, який у ваговій категорії до 71 кг. здобув золоту нагороду.

Підготували спортсмена тренери Андрій Філатов та Валерій Дейніченко.

5-6 червня в м. Київ відбувся Кубок України з бойового самбо серед юнаків, дівчат та юніорів. Участь у змаганнях взяли понад 600 спортсменів з 14 регіонів України.

Слов’янські спортсмени, вихованці спортивного клубу рукопашного бою «Беркут», та спортивного клубу «Ронін» принесли до загальної скарбнички збірної команди Донецької області повний комплект нагород.

Аліна Суханова стала чемпіонкою Кубка України, срібло в активі Олександра Долі, бронзову нагороду здобув Давид Цимбал.

Підготували спортсменів Ігор Чечинов, Данило Мальований, Андрій Чічін.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом на Всеукраїнських змаганнях та бажаємо нових перемог!