Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Боротьба з економічними правопорушеннями дозволить вивести з „тіні” мільярди гривень [03 квітня 2014  17:25]

Ефективна боротьба з економічними правопорушеннями разом із запровадженням відповідного механізму декларування видатків дозволить вивести із тіньового сектору мільярди гривень. Про це заявив заступник Міністра доходів і зборів України Володимир Хоменко під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України 1 квітня 2014 року. 

Для запобігання ухиленню від оподаткуванням Міністерством доходів і зборів України визначено нові підходи. Ліквідація економічної злочинності здійснюватиметься за рахунок не лише виявлення та розслідування таких правопорушень, а запровадження європейських механізмів знешкодження тіньового збагачення. 

Також буде посилено контроль за виробництвом та обігом підакцизних товарів через запровадження механізму електронного лазерного маркування підакцизних товарів. Таке маркування надасть можливість контролювати товарообіг підакцизних товарів на всій території України, мінімізувати виготовлення контрафакту та сприятиме заощадженню мільярдів гривень на рік. 

„В Україні обсяг видатків передбачений для виготовлення марок акцизного збору становить близько 1 млрд. грн. на рік. При застосуванні електронної марки витрати скоротяться наполовину”, – підкреслив Володимир Хоменко. 

Особливу увагу співробітники оперативних підрозділів приділятимуть і фактам незаконного відшкодування з бюджету податку на додану вартість. Вже протягом останніх 20 днів березня співробітниками оперативних підрозділів Міністерства доходів і зборів України виявлено та проводиться відпрацювання 160 комерційних структур, якими сформовано податковий кредит підприємствам реального сектору економіки на загальну суму понад 13,5 млрд. гривень. Здійснюється досудове розслідування щодо 45 суб’єктів господарювання, за якими обліковується 4,6 млрд. грн. невідшкодованих сум податку на додану вартість. 

Змінилася й оцінка оперативно-розшукової діяльності та досудового слідства. Всю роботу спрямовано, в першу чергу, на відшкодування завданих збитків державі. Крім того, керівництво Міндоходів звернулося до Генеральної Прокуратури України з проханням закрити кримінальні провадження, які незаконно вносилися до єдиного реєстру для здійснення тиску на певні комерційні структури. 

„Уже сьогодні прокуратурою закрито 393 таких кримінальних проваджень, у яких відсутній склад злочину. Проводяться службові перевірки за фактами незаконного внесення інформації до єдиного реєстру. Винні будуть притягнуті до дисциплінарної та кримінальної відповідальності”, – підкреслив Володимир Хоменко.


1073Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


























пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua