Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Слідчими підрозділами державної фіскальної служби Донеччини забезпечено надходження до бюджету 10 млн. гривень [22 вересня 2016  17:13]

Слідчими підрозділами податкової міліції Донеччини постійно вживаються всі необхідні заходи для розслідування податкових та митних правопорушень, їх запобігання та забезпечення надходжень до бюджету. За результатами проведеної роботи протягом 2016 року в рамках розслідування кримінальних проваджень державі відшкодовано близько 10 млн. грн. збитків, а з метою забезпечення відшкодування в подальшому завданих державі збитків накладено арешт на понад 36,5 млн. грн. коштів, які були задіяні в протиправній діяльності. На теперішній час в провадженні слідчих державної фіскальної служби області знаходиться 128 кримінальних проваджень, серед яких є і резонансні. 

Так, наприклад, з липня 2016 року слідчими слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Донецькій області здійснюється досудове розслідування викритої спільно з оперативним управлінням, спецпідрозділом «Фантом» та СБУ протиправної діяльності посадових осіб одного з вуглевидобувних підприємств області, які ухились від сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування в сумі понад 8 млн. гривень. За даним фактом порушено кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212-1 Кримінального кодексу України. В ході проведення слідчих дій встановлено, що керівництвом шахти навмисно внесено в документи обліку значно меншу кількість працюючих – фактично на підприємстві працювало в двічі більше працівників, ніж було офіційно заявлено у звітності. Слідство триває. 

Ще однією резонансною справою, що розслідується слідчими фіскальної служби області, стало викриття 5 складів з неякісним пальним. Так, в ході досудового слідства по кримінальному провадженню, порушеному за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах) та ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення підакцизних товарів) Кримінального кодексу України на території Донецької області виявлено 5 складів з пальним, що має явні ознаки фальсифікату. З метою недопущення розповсюдження фальсифікованої продукції всі неякісні нафтопродукти у кількості 172,6 тонн на загальну суму близька 4 млн. грн. вилучено. На даний час відібрані зразки пального направлено на експертизу. 

Також 26.08.2016 слідчими Головного управління ДФС у Донецькій області з метою перевірки інформації оперативного управління та спецпідрозділу «Фантом» про здійснення протиправної діяльності здійснено огляд автомобіля КІА КАRENS, що належить громадянину України. Під час огляду на задньому сидінні автомобіля виявлено 12 ємкостей об’ємом по 10 літрів кожна з прозорою рідиною, яка мала характерний запах спирту. З показань підозрюваного стало відомо, що він зберігав у відділенні «Нової Пошти» 500 літрів спирту з метою подальшого його транспортування та роздрібної реалізації. Частина цього спирту знаходилась в його автомобілі. Слідчими вилучено весь спирт на загальну суму приблизно 138 тис. грн. та порушено кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України. 

Неабиякий інтерес має і справа, що розслідується слідчими податкової міліції стосовно правопорушення, скоєного підприємством, що здійснює свою фінансово-господарську діяльність як на тимчасово неконтрольованій території Донецької області, так і на контрольованій території області та на території Російської Федерації. Службові особи даного підприємства умисно ухилились від сплати податків на суму понад 3,5 млн. гривень. Крім того, є всі підстави вважати, що гроші від фінансово-господарської діяльності підприємства використовувались для фінансування незаконних збройних формувань так званої «ДНР», які приймають активну участь у веденні бойових дій проти ЗС України. За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про скоєння злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах) та ч. 1 ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України. Слідство триває. 

В ході слідства по кримінальному провадженню, порушеному за фактами фіктивного підприємництва та підроблення документів, слідчими слідчого управління фінансових розслідувань Маріупольської ОДПІ було проведено обшук у підозрюваних службових осіб підприємства м. Маріуполя, в ході якого виявлено та вилучено зернові культури невідомого походження у кількості 13,8 тис. тонн на загальну суму близько 50 млн. грн., які по документам належать фіктивним підприємствам. На зазначені зернові культури накладено арешт. Слідство триває. 

Слідчими податкової міліції державної фіскальної служби Донеччини вживаються всі необхідні заходи для своєчасного та якісного розслідування цих та інших справ, а також для відшкодування завданих державі збитків. 

ДФС Донеччини: за січень-серпень до Зведеного бюджету надійшло більш, ніж 8 млрд. гривень 

Головним управлінням ДФС у Донецькій області за січень-серпень 2016 року забезпечено збір коштів до Зведеного бюджету в обсязі 8127,4 млн. гривень. До аналогічного періоду 2015 року надходження збільшились на 2743,4 млн.грн. 

До загального фонду Державного бюджету за вказаний період зібрано 2877,3 млн. грн., що на 39% або на 806,6 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2015 року. 

За січень - серпень поточного року до Державного бюджету податку на додану вартість зібрано 893,7 млн. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились у 1,6 рази або на 324,5 млн. гривень. 

Податку на прибуток надійшло 149 млн.грн, акцизного податку - 0,7 млн. гривень. 

Податковою міліцією Донеччини ліквідовано центр з мінімізації бюджетних надходжень, через який фінансувались бойовики 

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками СБУ в рамках операції "Рубіж 2016" та розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) та ч. 1 ст. 258-5 (фінансування тероризму), встановлена група осіб, через яку українські підприємства мінімізували сплату податків та зборів до бюджету. 

Встановлено, що організатор незаконної схеми, вступивши в злочинну змову з представниками підприємств-нерезидентів, зареєстрованих у Панамі, Росії та Узбекистані, на замовлення компаній Дніпропетровської області налагодив схему ввезення на тимчасово непідконтрольну територію України з Російської Федерації промислових та продуктових товарів. 

У зв'язку з тим, що при ввезенні вантажу на тимчасово непідконтрольну територію України митне оформлення не проводилось, відповідні податки та збори до бюджету України не надходили. Крім того, при ввезенні вантажу сплачувались податки, запроваджені терористичною організацією "ДНР", кошти від яких використовувались для фінансування бойових дій із силовими підрозділами України. 

Загальний обсяг проведених у такий спосіб операцій з мінімізації митних платежів становить близько 30 мільйонів гривень. 

Внаслідок проведених у м. Дніпрі чотирьох обшуків було виявлено та вилучено видаткові накладні, печатки підприємств, комп'ютерну техніку, чорнові записи, а також фінансово-господарські документи, пов’язані з протиправною діяльністю.
Слідчі дії тривають.


922Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


























пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua