Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Інформація про роботу зі звернень громадян

Інформація
про здійснення виконавчими органами Слов'янської міської ради делегованих повноважень по забезпеченню вимог законодавства про розгляд звернень громадян, здійснення контролю за станом цієї роботи за 9 місяців 2019 року 

Організація роботи із зверненнями громадян в Слов'янській міській раді спрямована на забезпечення реалізації громадянами України конституційного права на звернення. Всі заходи спрямовуються на виконання Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008, розпоряджень голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації.

До Слов’янської міської ради протягом 9 місяців 2019 року від мешканців міста надійшло 3700 звернень, що на 10,3% більше, ніж за 9 місяців 2018 року (3353).

Рішеннями виконкому Слов'янської міської ради від 06.02.2019 №240, від 17.04.2019 №973 затверджені графіки особистих та виїзних прийомів, проведення телефонного зв'язку з населенням міста “Гаряча лінія” міським головою, заступниками міського голови, заступником міського голови — керуючим справами виконкому на 2019 рік. Графіки виїзних прийомів за місцем мешкання громадян керівними працівниками міської ради погоджуються щомісячно, після чого дата прийому та час доводиться до відома керівника комітету мікрорайону, де буде проводитись виїзний прийом. Напередодні проведення виїзного прийому міського голови графік оприлюднюється в розділі “Оголошення” на офіційному веб-сайті Слов'янської міської ради.

За 9 місяців 2019 року міським головою, заступниками міського голови, заступником міського голови - керуючим справами виконкому проведено:

  • 108 особистих прийомів, на які звернулось 198 громадян;
  • 60 виїзних прийомів у мікрорайонах міста, на яких звернулось 85 громадян;
  • 15 спільних прийомів, на яких звернулось 123 громадянина.

Проведений виїзний спільний прийом громадян Департаментом освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації.

Проведений виїзний “День контролю” Донецькою обласною державною адміністрацією. Встановлено, що інформація, надана виконавчим органом Слов'янської міської ради, відповідає дійсності.

Управлінням по роботі зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації Донецької обласної державної адміністрації 09.09.2019 проведена тематична перевірка виконання Слов'янською міською радою делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині забезпечення вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян, здійснення контролю за станом цієї роботи. Рівень організації роботи зі зверненнями громадян оцінили у 12 балів з 13 можливих.

Згідно затвердженого графіку особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, що належить до компетенції Слов'янської міської ради, спеціалістами юридичного управління проведено 18 прийомів, надано 117 консультації.

З органів вищої влади надійшло 1964 звернень. Ці звернення знаходились на контролі, всі розглянуті у зазначені терміни, всім заявникам надана дійова або консультативна допомога.

Протягом звітного періоду надійшло 71 повторних звернень; колективних — 161.

З урахуванням колективних звернень, з пропозиціями, заявами, скаргами, петиціями звернулось 12532 громадян.

У відділі по роботі зі зверненнями громадян щоденно працює “Телефон довіри”, на який звернулось 58 громадян. Для забезпечення кваліфікованого роз'яснення питань, порушених громадянами, та оперативного вирішення питань працівники відділу по роботі зі зверненнями громадян під час проведення “Телефону довіри” співпрацюють з відділами та управліннями міської ради, іншими установами і організаціями з метою надання ефективної термінової допомоги громадянам.

До остаточного вирішення прийнятих раніше зобов'язань міським головою, заступниками міського голови, заступником міського голови-керуючим справами виконкому Слов'янської міської ради залишено на контролі 100 звернень громадян, або 2,7% від загального числа.

Реєстрація і облік усіх звернень, що надходять, проводяться на реєстраційно-контрольних картках відповідно до вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348 (зі змінами) та реєструються в загальній базі даних. За зверненнями громадян міським головою, заступниками міського голови, заступником міського голови-керуючим справами виконкому були надані доручення щодо їх розгляду структурним підрозділам міської ради, підприємствам міста. Виконання всіх доручень контролюється відділом по роботі зі зверненнями громадян Слов'янської міської ради.

Якщо питання, порушені в одержаному міською радою зверненні, не входять до її повноважень, воно пересилається за належністю відповідному органу у терміни, передбачені ст.7. Закону України “Про звернення громадян”, про що повідомляється громадянину, який подав звернення. За 9 місяців 2019 року було перенаправлено 37 звернень іншим уповноваженим органам за належністю.

Згідно рішення виконкому Слов'янської міської ради від 18.07.2018 №479 “Про затвердження Положень про деякі дорадчі органи Слов'янської міської ради з питань розгляду звернень громадян у новій редакції”, затверджено Положення проведення “Дня Контролю” результатів розгляду звернень громадян і склад робочої групи. Проведено 8 “Днів контролю”, на яких розглянуто 18 звернень громадян. За результатами проведення “Дня контролю” виконавцям було запропоновано дотримати взяті на себе обов'язки по остаточному вирішенню питань, порушених у зверненнях.

Протягом 9 місяців 2019 року через Державну установу “Урядова гаряча лінія” надійшло 1877 звернень. Всі розглянуті в зазначені терміни.

На міську цілодобову інформаційно-диспетчерську службу “1505” звернулось 1877 громадян, 97,4% цих звернень розглянуто терміново або впродовж 3 діб позитивно.

З метою виявлення фактів порушень у роботі зі зверненнями громадян та надання практичної допомоги в організації цієї роботи, рішенням виконкому Слов'янської міської ради від 06.03.2019 №353 затверджено графік проведення перевірок додержання законодавства про звернення громадян у структурних підрозділах, відділах та управліннях міської ради, комунальних підприємствах міста на 2019 рік. Згідно графіка заплановано і фактично проведено 5 перевірок. Результати перевірок розглянуті на засіданні комісії з питань розгляду звернень громадян.

Питання здійснення виконавчими органами Слов'янської міської ради делегованих повноважень по забезпеченню вимог законодавства про розгляд звернень громадян, здійснення контролю за станом цієї роботи у 2018 році розглянуто на засіданні виконкому Слов'янської міської ради 06.03.2019 (рішення виконкому міської ради від 06.03.2019 №353 “Про здійснення виконавчими органами Слов'янської міської ради делегованих повноважень по забезпеченню вимог законодавства про розгляд звернень громадян, здійснення контролю за станом цієї роботи за 2018 рік”), за 1 квартал 2019 - 15.05.2019 (рішення виконкому міської ради від 15.05.2019 №1130 “Про здійснення виконавчими органами Слов'янської міської ради делегованих повноважень по забезпеченню вимог законодавства про розгляд звернень громадян, здійснення контролю за станом цієї роботи за 1 квартал 2019 року”), за 1 півріччя 2019 - 07.08.2019 (рішення виконкому міської ради від 07.08.2019 №1597 “Про здійснення виконавчими органами Слов'янської міської ради делегованих повноважень по забезпеченню вимог законодавства про розгляд звернень громадян, здійснення контролю за станом цієї роботи за 1 півріччя 2019 року”).

Комісією виконкому міської ради з питань розгляду звернень громадян за 9 місяців 2019 року проведено 3 засідання.

Проведено аналіз надходження звернень громадян в розрізі питань.

855 звернень, або 23,1% від їх загальної кількості склали звернення від найменш соціально-захищених категорій громадян — учасників АТО, осіб з інвалідністю внаслідок війни та ветеранів війни і праці, членів багатодітних сімей, одиноких матерів, пенсіонерів, “дітей війни” та інших громадян, які потребують соціального захисту, підтримки та особливої уваги з боку органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо задоволення їхніх життєвих потреб.

З загальної кількості звернень:

  • вирішено позитивно — 1205 звернень, що становить 32,6%; 
  • надано роз'яснень — 2284.

Всього у зверненнях громадян порушено 3901 різних питань.

Перше місце у зверненнях громадян займають питання житлово-комунального господарства (1789), що складають 48,4% від загальної кількості питань. Друге місце займають питання соціальної політики, соціального захисту населення (1042), що складає 28,2 % .

З метою створення необхідних умов для зворотного зв'язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми територіальної громади міста Слов'янська, вдосконалення роботи зі зверненнями громадян, на виконання ст.23-1 Закону України “Про звернення громадян”, рішенням Слов'янської міської ради від 25.07.2019 №25-LXII-7 затверджено Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Слов'янській міській раді у новій редакції.

Протягом звітного періоду до Слов'янської міської ради надійшло 133 петицій, з яких 20 було підтримано, 78 не набрали необхідної кількості голосів на її підтримку і розглянуті, як звернення громадян.

Усі звернення, які надійшли до Слов'янської міської ради розглянуті в межах чинного законодавства та про результати їх розгляду повідомлено заявників. Опрацювання та розгляд звернень здійснювались своєчасно, без порушень. Виконавська дисципліна становила 100%.

А Н А Л І З
письмових і усних звернень, які надійшли до виконкому Слов'янської міської ради
за 9 місяців 2019 року

 


№№
з/п
Найменування
Кількість

в %
відношенні
9 місяців
2018
9 місяців
2019
1
2
3
4
5
1
Кількість письмових звернень
2933
625
-78,7

з них з органів вищого рівня,
1918
1964
+2,4

у тому числі ОДА
87
87
0
2
Кількість звернень на особистих прийомах
420
734
+74,8
3
на виїзних прийомах
52
85
+63,5
4
Звернення, що надійшли з “Урядової гарячої лінії”
1831
1877
+2,5
5
Телефон довіри, «Прямих лініях»
22
58
+163,6
6
Петиції
63
133
+111,0
7
Всього звернень
3353
3700
+10,3

з них повторних
80
71
-11,25

колективних
138
161
+16,7
8
Кількість питань
3646
3901
+6,9
010
Промислової політики
0
0
0
020
Аграрної політики і земельних відносин
88
69
-21,6
030
Транспорту і зв'язку
59
55
-7,2
040
Економічної, цінової, інвестиційної, зовнішньоекономічної, регіональної політики та будівництва, підприємництва
3
4
+33,3
050
Фінансової, податкової, митної політики
3
10
+233
060
Соціальної політики. Соціального захисту населення
962
1042
+8,3
070
Праці і заробітної плати
1
3
+200
080
Охорони праці та промислової безпеки
0
0
0
090
Охорони здоров'я
100
75
-25,0
100
Комунального господарства
1486
1789
+20,4
110
Житлової політики
73
78
+6,8
120
Екології та природних ресурсів
13
11
-15,4
130
Забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації
21
16
-24,0
140
Сімейної та гендерної політики
0
0
0
150
Молоді. Фізичної культури і спорту
10
11
+10,0
160
Культури та культурної спадщини, туризму
32
24
-25,0
170
Освіти, науки, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності
53
38
-28,3
180
Інформаційної політики, діяльності засобів масової інформації
0
44
+100
190
Діяльності об'єднань громадян, релігії та міжконфесійних відносин
0
0
0
200
Діяльності Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України
0
0
0
210
Діяльності центральних органів виконавчої влади
0
0
0
220
Діяльності місцевих органів виконавчої влади
0
0
0
230
Діяльності органів місцевого самоврядування
2
14
+600
240
Діяльності підприємств та установ
0
0
0
250
Обороноздатності, суверенітету, міждержавних і міжнаціональних відносин
0
0
0
260
Державного будівництва, адміністративно-територіального устрою
0
0
0
270
Інше
740
618
-16,5


11191Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика