Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Сторінка платника податків
На Донеччині зібрано перші 5 мільйонів гривень до зведеного бюджету країни 
За перший квартал 2018 року внесок Донецької області до бюджетів всіх рівнів збільшився на 1,1 млрд грн, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Загалом надходження до зведеного бюджету країни за січень-березень зросли на 28% і склали понад 5,1 млрд гривень.
[16 квітня 2018  10:32]

Донецькими митниками виявлено порушень митних правил на суму майже 4 мільйони гривень 
За результатами роботи Донецької митниці ДФС у правоохоронному напрямку протягом І кварталу 2018 року виявлено та задокументовано 54 порушення митних правил на загальну суму 3,92 млн гривень. У восьми випадках митниками було вилучено предмети правопорушень, приблизна оціночна вартість яких складає майже 90 тис. гривень. Слід зазначити, що в цьому році у 2,6 разів спостерігається збільшення фактів виявлення порушень митних правил, та у 2 рази збільшення кількості та обсягів реально вилучених предметів правопорушень.
[16 квітня 2018  10:30]

Донеччина: співробітниками спецпідрозділу «Фантом» знову упереджена спроба вивезення до непідконтрольної території товарів на суму 457 тис. гривень 
Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно зі співробітниками Служби безпеки України в ході проведення заходів в рамках операції "Акциз-2018" поблизу м.Торецьк з метою перевірки був зупинений вантажний автомобіль марки Газель під керуванням мешканця с. Верхньоторецьке Ясинуватського району Донецької області, який рухався до тимчасово непідконтрольної території України.
[16 квітня 2018  10:28]

Завдяки діям спецпідрозділу «Фантом» 45 ювілейних монет залишились на підконтрольній Україні території 
На лінії розмежування 05 квітня 2018 року фiскальним нарядом управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області (спецпідрозділ «Фантом») спільно із співробітниками Державної прикордонної служби України, під час проведення заходів, спрямованих на виявлення фактів порушення законодавства України щодо порядку переміщення товарів через лінію зіткнення, виявлено 45 ювілейних монет.
[16 квітня 2018  10:26]

На Донеччині зупинено спробу незаконного вивезення до непідконтрольної території електрообладнання вартістю 81,5 тис. гривень 
Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби України під час огляду на КПВВ «Новотроїцьке» автомобілю Mersedes-Benz Vito виявлено електрообладнання (стабілізатори напруги) орієнтовною вартістю 81,5 тис. гривень, які водій - мешканець м. Донецьк, намагався перевезти до тимчасово непідконтрольної українській владі території.
[16 квітня 2018  10:25]

«Рубіж-2018» - результати роботи податкової міліції Донеччини  
За перший квартал 2018 року співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області спільно з працівниками Прокуратури Донецької області, в результаті проведення моніторингу імпортних операцій з різними групами товарів, проведених суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та перевірки законності ланцюгів постачання продукції, викрито підприємство, яке ухилялось від сплати податків в особливо великих розмірах.
[16 квітня 2018  10:21]

Чи подається декларація про майновий стан і доходи, якщо при нотаріальному посвідчені договору куплі-продажу нерухомості був сплачений податок? 
Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує
[16 квітня 2018  10:19]

Які особи мають право подати за платника ПДФО декларацію про майновий стан і доходи? 
Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що відповідно до п.179.5 ст.179 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкова декларація про майновий стан і доходи (далі – декларація) заповнюється платником податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) самостійно або іншою особою, нотаріально уповноваженою платником ПДФО здійснювати таке заповнення, у порядку, передбаченому главою 2 розділу II ПКУ.
[16 квітня 2018  10:18]

У разі припинення договору про визнання електронних документів з підстав, визначених законом, платник ПДВ до складання нового договору має право подати звітність у паперовій формі 
Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу платників
[16 квітня 2018  10:16]

Підтвердженням про укладання між платником податків і контролюючим органом Договору про визнання електронних документів є друга квитанція, надіслана в електронному вигляді 
Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє
[16 квітня 2018  10:14]

Підсумки роботи Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області за січень-березень 2018 року 
За три місяці 2018 року Слов’янською ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області мобілізовано до Зведеного бюджету України 390,2 млн.грн. Зокрема, протягом першого кварталу 2018 року підприємства, які перебувають на обліку в інспекції, сплатили до загального фонду Державного бюджету 162,2млн. грн. Основними джерелами наповнення державного бюджету є податок на додану вартість, якого сплачено 58,9 млн.грн, податок на доходи фiзичних осiб – 55,3 млн. грн., військовий збір – 12,7 млн.грн. та ін.
[16 квітня 2018  10:12]

Якісний та кваліфікований розгляд звернень громадян – пріоритетний напрямок роботи податківців Донеччини 
Якісний та кваліфікований розгляд звернень громадян, оперативне вирішення суперечливих питань, що виникають в сфері податкового законодавства – пріоритетний напрямок роботи фіскальної служби Донеччини.
[10 квітня 2018  15:16]

Донеччина: завдяки співробітникам «Фантому» до непідконтрольної території не вивезли мобільні телефони на суму 355 тис. гривень 
Співробітники управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон проведення АТО Головного управління ДФС у Донецькій області (спецпідрозділ «Фантом») зупинили спробу незаконно доставити на окуповані бойовиками території мобільні телефони.
[10 квітня 2018  14:42]

Співробітниками податкової міліції Донеччини з незаконного обігу вилучено контрафактні тютюнові вироби на 70 тисяч гривень 
Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області (спецпідрозділ податкової міліції «Фантом») 04 квітня 2018 року в рамках операції «Акциз-2018» на торгівельному місці на території ринку м. Краматорськ та поблизу ринку в автомобілі Mercedes Benz Vito встановлено факти зберігання з метою збуту та збуту контрафактних підакцизних товарів, а саме тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка.
[10 квітня 2018  14:40]

Співробітниками «Фантому» задокументовано факт пропозиції надання неправомірної вигоди 
30 березня 2018 року під час несення служби на КПВВ «Мар'їнка» співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області спільно із працівниками Державної прикордонної служби під час здійснення контрольно-дозвільних процедур задокументовано факт пропозиції надання неправомірної вигоди в сумі 2000 гривень.
[10 квітня 2018  14:36]

Співробітники «Фантому» виявили чергову спробу ввезення з непідконтрольної території готівки у розмірі 200 тис. гривень 
На лінії розмежування 04 квітня 2018 року співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області (спецпідрозділ «Фантом») під час огляду особистих речей громадянки, яка рухалась через пішохідний перехід з тимчасово неконтрольованої території, було виявлено готівкові кошти у розмірі 200 тис. гривень.
[10 квітня 2018  14:33]

За вихідні спецпідрозділ «Фантом» неодноразово упереджував спроби вивезення з непідконтрольної території готівки 
Протягом минулих вихідних співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області (спецпідрозділ «Фантом») було припинено декілька спроб ввезення готівкових коштів з тимчасово непідконтрольної території.
[10 квітня 2018  14:29]

Майже 43 мільйони гривень надійшло до місцевих бюджетів від аграріїв Донеччини 
Сплативши у січні-лютому 2018 року єдиний податок, агровиробники Донеччини вже поповнили місцеві бюджети області на 42,8 млн грн, це на 36% або на 11,5 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.
[10 квітня 2018  14:14]

За І квартал 2018 року податкова міліція Донеччини поповнила держбюджет майже на 5 мільйонів гривень 
За перший квартал 2018 року за матеріалами оперативного управління Головного управління ДФС у Донецькій області обліковано 17 кримінальних проваджень
[10 квітня 2018  14:13]

Співробітники «Фантому» упередили спробу вивезення до непідконтрольної території товарів на суму понад 58 тис. гривень 
У ході огляду автомобіля Daсia Logan під керуванням мешканця смт.Донське, Волноваського району, Донецької області виявлено машину посудомийну SMEG STA 7233L орієнтовною вартістю 40,8 тис. гривень, яку він намагався перевезти до тимчасово неконтрольованої українською владою території.
[10 квітня 2018  14:10]

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика