Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
У Билбасівці пройшов особистий прийом керівника Слов’янської ВЦА [14 вересня 2021  15:34]Освітлення, водопостачання та водовідведення, дороги, вивезення сміття, відсутність банкоматів, благоустрій... З такими проблемами зверталися до очільника громади мешканці селища Билбасівка під час особистого прийому. Керівник Слов’янської міської ВЦА Вадим Лях провів його 14 вересня у приміщенні колишньої селищної ради. 

Зазначимо, що питання, з якими зверталися люди, нічим не відрізняються від тих, що турбують населення Слов’янська. Однак у Билбасівці кожний з відвідувачів накопичив декілька тем для звернень до очільника громади. 

“Я взяв це до уваги. Буду проводити прийоми на постійній основі. Незабаром у будівлі колишньої селищної ради обладнаємо робочі місця для співробітників ЦНАП та управління соцзахисту. Упевнений, що багато звернень будуть вирішуватися на місці”, - прокоментував захід Вадим Лях. 

Додамо, що одним із найбільш болючих питань стала робота громадського транспорту. Людей турбувала різниця у вартості проїзду міськими та приміськими маршрутами. За словами керівника Слов’янської ВЦА, вирішити проблему можна буде лише після того, як пройде новий конкурс на визначення перевізника, і маршрути стануть міськими. Орієнтовно це відбудеться з січня наступного року.


305Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua