Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Перші сто породіль, чиї дітки народяться у оновленому пологовому будинку Слов’янська, отримають пам’ятні медалі  [12 січня 2021  16:47]Перші сто матусь, чиї немовлята з’являться на світ у оновленому пологовому будинку Слов’янська, отримають пам’ятні медалі. Одну з них міський голова Вадим Лях вручив Дарині Шиве. Її син народився 9 січня. Усього ж за першу декаду нового року у слов’янському пологовому будинку народилися біля 20 діточок. А першим малюком-2021 у Слов’янську стала дівчинка. 

«Ця медаль є сувеніром. До неї не додається якась матеріальна допомога. Вона — приємна згадка про наш пологовий будинок, який перетворився на справжній перинатальний центр, та запрошення завітати сюди ще раз», - сказав очільник міста. 

Зауважимо, що Дарина Шиве мешкає у Костянтинівці. Народжувати у Слов’янську вирішила за порадою свого лікаря. За словами директора міської клінічної лікарні Володимира Степанова, сьогодні це — не дивина. У Слов’янськ приїздять народжувати із багатьох сусідніх громад. Адже тут — комфортні умови, сучасна медапаратура та обладнання й високопрофесійні спеціалісти.


87Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика