Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Конференція «Енергомодернізація ОСББ» [21 жовтня 2019  13:05]

В Україні 80% багатоквартирних будинків потребують модернізації. До цього часу держава підтримувала модернізацію житла лише через програму "теплих кредитів". Ця програма була і є ефективною, але вона пропонує лише короткострокові невеликі рішення - заміна вікон чи навіть некомплексні утеплення багатоквартирних будинків. Фонд енергоефективності сьогодні відкриває свої можливості по фінансуванню комплексних проєктів енергомодернізації через програму "Енергодім"

«ЕНЕРГОДІМ» - це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках. Програма визначає умови та порядок надання державною установою «Фонд енергоефективності» Грантів Бенефіціарам для часткового відшкодування Прийнятних витрат, пов’язаних із здійсненням Заходів з енергоефективності. 

На сайті Фонду енергоефективності створено розділ “Матеріали для ОСББ” , де розміщено корисну інформацію про програму “Енергодім”, брошури, приклади документів, презентації та інші матеріали, що будуть корисними для ОСББ. 

Для ознайомлення з Програмою Фонду в місті Маріуполь 28 жовтня 2019 року відбудеться конференція «Енергомодернізація багатоквартирного будинку за підтримки Фонду енергоефективності». Для участі у конференції запрошуються представники ОСББ, які планують модернізувати свій будинок за Програмою. 

Попередня реєстрація та додаткова інформація за телефонами

  (06262) 2-43-30, 
   095-55-11-353.


282Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика