Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Очільник області Павло Кириленко з робочим візитом відвідав Слов'янськ [13 вересня 2019  15:21]

 

13 вересня голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної війсково-цивільної адміністрації Павло Кириленко з робочим візитом відвідав Слов'янськ. Разом з міським головою Вадимом Ляхом вони оглянули об'єкти, у які вкладені обласні кошти, а саме: опорна школа № 13, парк "Шовковичний" та полігон твердих побутових відходів.

У опорній школі № 13 голова ОДА оглянув територію, будівлю школи, разом з очільником міста вони обговорили питання організації інклюзивного навчання та можливості реалізації проекту шкільного стадіону.

У парку “Шовковичний” очільник області поспілкувався з підрядником, наголосив, що необхідно прискорити роботи та усунути наявні недоліки, щоб до кінця року парк був повністю готовий.

Також Павло Кириленко та Вадим Лях відвідали полігон побутових відходів, який рекультивується, і невдовзі землі можна буде використовувати. До кінця року роботи повністю будуть виконані.

Наприкінці зустрічі міський голова Вадим Лях подякував голові Донецької обласної державної адміністрації, керівнику обласної війсково-цивільної адміністрації Павлу Кириленку за візит та підтримку у реалізації міських проектів.


336Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика