Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Миссия и результаты первой Всеукраинской спартакиады среди инвалидов труда «Сила духа»

Місія та результати першої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу»

Рішення про проведення у 2013 році Першої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» було прийняте виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування від нещасних відпадків на виробництві та професійних захворювань України спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Фізкультурно-спортивне товариство "Спартак" на виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича. В подальшому спартакіада буде проводитись щорічно.

Метою спартакіади є підтримка у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів праці, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Проводилась спартакіада в два етапи. Перший етап спартакіади - відбірні змагання, відбулися 4 вересня у м. Донецьку на базі фізкультурно-спортивного спорткомплексу "Кіровець" з 6 видів спорту: армспорту (армреслінгу), бомбаскету, дартсу, настільного тенісу, шашок і шахів.

В них взяли участь представники 22 команд з 13 міст Донецької області. 

З переможців відбірних змагань була сформована команда з 9 учасників, які гідно представили наш регіон на фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади що відбулася наприкінці вересня в Алушті на базі олімпійського навчально-спортивного центру "Спартак", посівши почесне 9 місце у загальнокомандному заліку серед 27 команд.

Склад цієї команди: Володимир Чубченко, капітан команди, який посів 1 місце у змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків, Валерій Райлян, який посів друге місце з шахів, а також виграв бліц-турнір, проведений директором виконавчої дирекції Фонду Валерієм Акопяном, Сергій Курінний в Алушті посів п'яте місце у змаганнях з бомбаскету; Юрій Бобух прийняв участь у змаганнях з шашок; Галина Жигунова та інвалід 1-ї групи Михайло Болдарев змагалися з дартсу, Світлана Вербицька змагалася у бомбаскеті, а Володимир Куц та Олександр Савчук взяли участь у змаганнях з армспорту.

Якщо у першому етапі спартакіади – відбірних змаганнях, які проводились в АРК Крим, містах Києві та Севастополі, а також в усіх областях України, прийняли участь майже 300 команд, то у фінальних змаганнях прийняли участь 27 команд, сформованих з переможців першого етапу спартакіади, які яскраво засвідчили: ідея масового фізкультурно-спортивного свята була не лише вміло реалізована, а й знайшла свій відгук у серцях тих, заради кого розпочато цю нову віху в історії Фонду. 

На адресу учасників і гостей спартакіади надішли вітання керівників держави – Президента України, Голови Верховної Ради України, Міністра соціальної політики України. 

За результатами змагань, у загальнокомандному заліку 1 місце зайняла команда Луганської області, 2 місце посіла команда з Київської області, на 3 місці – команда з АР Крим. 

І спортсмени, і вболівальники отримали масу позитивних емоцій від участі у змаганнях, відчуття командного духу, але головне – від спілкування одне з одним. Це спортивне свято залишиться надовго в пам`яті всіх присутніх. 

Учасники змагань, завдяки своїй активній життєвій позиції, стали «першопрохідцями» і з`явилися прикладом для всіх потерпілих на виробництві, залучаючи все більшу кількість інвалідів в ряди команд наступних спартакіад. 

Це захід – яскравий приклад того, що жити повноцінним життям, наповненим подіями, новими звершеннями і перемогами, гідний кожен! Незалежно від того, хто зайняв призові місця, всі учасники змагань– Переможці, адже вони не опустили руки і, незважаючи ні на що, продовжують рухатися далі! Участь в спартакіаді – це вже перемога. Своїми успіхами і досягненнями ви переконливо довели, що сила духу перемагає будь-які негаразди. Тож хай сила духу ніколи не залишає вас.


1294Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика