Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Підсумки роботи за 1 квартал 2016 року

Підсумки роботи
відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у м. Слов’янську
за 1 квартал 2016 року
 

Слов'янським відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві за 1 квартал 2016 року проведена відповідна організаційна робота по забезпеченню виконання запланованих заходів щодо реалізації статутних завдань Фонду 

Станом на 01.04.2016 року в відділенні зареєстровано 5602 страхувальників, в тому числі 3337 юридичних осіб, 2262 фізичних осіб, які використовують найману працю та добровільні платники 3 особи. 

Відділом по роботі з роботодавцями у 1 кварталі 2016 року проведено позапланово 32 перевірки згідно поданих заяв страхувальників (19 юридичних осіб, 13 фізичних осіб, які використовують найману працю. В результаті перевірок донараховано 208,21 грн. страхових внесків та 343,53 грн. пені. 

За участю, та в разі потреби за ініціативою відділення Фонду підприємства – неплатники страхових внесків розглядались на засіданнях комісії міськвиконкому з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного Фонду та запобігання неплатоспроможності. У 1 кварталі 2016 року на 8 засіданнях комісії Слов'янського міськвиконкому заслухано 20 звітів керівників 39 підприємств, установ та організацій м.Слов'янська. 

Продовжувалась робота по притягненню до адміністративної відповідальності посадових осіб, підприємців за допущені порушення законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань згідно ст.165 4 КпАП України з урахуванням відповідно внесених в законодавство змін. 

За 1 квартал 2016 року в цілому по відділенню за несвоєчасне повідомлення відділення Фонду про нещасний випадок на виробництві до адміністративної відповідальності притягнуто 1 юридичну особу, сума накладеного штрафу становить 136 грн. Станом на 01.04.2015 р. сума штрафу сплачена в повному обсязі. 

У 1 кварталі 2016 року своєчасно та в повному обсязі забезпечено страховими виплатами всіх потерпілих на виробництві та членів їх сімей, які мають на це право сума виплат склала 2516,39 тис.грн. 

У 1 кварталі 2016 року відділ страхових виплат відділення продовжував приймати заяви від потерпілих - переселенців на подовження страхових виплат та виплату боргів за 2014, 2015роки . Станом на 01.04.2015 року загальна кількість потерпілих - переселенців склала 1823 чол. Сума виплачених страхових виплат потерпілим - переселенцям за 1 квартал 2016 року склала 16362,76 тис.грн. 

За 1 квартал 2016 року відділенням Фонду інвалідам праці видано 10 санаторно - курортних путівок для лікування за кошти фонду на суму 104,47 тис.грн. Видано 2 інвалідні крісло-коляски, 8 потерпілих забезпечено постільною білизною. 

Згідно щоквартальних планів роботи працівниками відділення, сумісно з роботодавцями, працівниками управлінь праці і соціального захисту населення, територіального управління Держгірпромнагляду постійно проводились заходи по профілактиці виробничого травматизму на підприємствах-страхувальниках, направлені на створення безпечних умов праці та зниження рівня виробничого травматизму. Страховий експерт з охорони праці відділення приймав участь в розслідуванні всіх, без винятку, нещасних випадків на виробництві. Під час проведення розслідувань, страховим експертом надавалась методична і практична допомога в розробленні профілактичних заходів, механізмів їх реалізації. За 1 квартал 2015 року страховим експертом з охорони праці відділення надано: 27 консультацій роботодавцям, власникам підприємств та підприємцям, спеціалістам з охорони праці по профілактиці нещасних випадків на виробництві, організації системи управління охороною праці на підприємстві та дії у випадку травмування працівників на виробництві, прийнято участь у семінарі-нараді, круглому столі , навчанні зі спеціалістами з охорони праці підприємств міста. 

У зв’язку з введенням КМУ мораторію на планові перевірки підприємств у 1 кварталі 2016 року страховим експертом планові перевірки не проводились. Проведено 3 позапланові перевірки стану профілактичної роботи на підприємствах, надано 3 подання.
Начальник відділення постійно приймає участь в засіданнях міської Ради з питань безпечної життєдіяльності населення. За 1 квартал 2016 року за участю начальника відділення відбулося 2 засідання Ради з питань БЖДН. 

На засіданнях Ради, начальник відділення приймає активну участь в обговоренні питань порядку денного, виступає з інформаціями та вносить пропозиції щодо проекту рішення. 

Робота відділення по профілактиці виробничого травматизму впродовж 1 кварталу 2016 року висвітлювалась через засоби масової інформації, на сайті Слов'янської міськради в Інтернеті. 

За 1 квартал 2016 року на підприємствах міста Слов’янська та Слов’янського району зареєстровано 4 страхових нещасних випадка, профзахворювань не зареєстровано. 

Впродовж 1 кварталу 2016 року відділення своєчасно реагувало на заяви та скарги потерпілих та готувало на них обґрунтовані відповіді.


2019Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua