Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Відбулася робоча поїздка фахівців виконавчої дирекції Фонду до Донецької області

11 червня в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Донецькій області (м. Слов'янськ) відбулася нарада за участю першого заступника директора виконавчої дирекції Фонду Нестерова С.В., начальника управління обліку страхувальників та доходів виконавчої дирекції Фонду Зеленської Н.Ю. та начальника управління страхових виплат виконавчої дирекції Фонду Зарубіної С.А. з керівництвом та спеціалістами управління і відділень виконавчої дирекції Фонду у Донецькій області. 

На нараді були обговорені питання організації забезпечення державних соціальних гарантій потерпілим на виробництві в умовах проведення АТО; основних напрямів роботи з обліку страхувальників, доходів та забезпечення погашення заборгованості страхувальників в умовах проведення АТО; обслуговування осіб, які отримують страхові виплати, та тимчасово переміщених осіб із зони проведення АТО на підконтрольну українській владі територію; проблеми, які виникають в роботі та шляхи їх вирішення. 

Після наради відбулися зустрічі у форматі «круглого столу» першого заступника директора виконавчої дирекції Фонду Нестерова С.В. з начальниками відділень, а начальників управлінь виконавчої дирекції Фонду Зарубіної С.А. та Зеленської Н.Ю. зі спеціалістами по страхових виплатах, з обліку страхувальників та юристами управління і відділень. 

Обговорено нагальні питання роботи у надскладних умовах сьогодення, надані відповіді на багаточисельні запитання присутніх та практична допомога у розв'язанні складних ситуацій. 

12 червня перший заступник директора виконавчої дирекції Фонду Сергій Нестеров відвідав робочі органи виконавчої дирекції Фонду, які переміщені з тимчасово окупованих територій до м. Краматорськ та м. Слов'янськ. Проведено нараду з начальниками переміщених відділень, обговорено проблемні питання щодо організації роботи цих відділень. 

Перший заступник директора виконавчої дирекції Фонду С.Нестеров запевнив, що незважаючи на складну ситуацію в державі, Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України своєчасно та в повному обсязі виконує свої зобов'язання перед потерпілими та членами їх сімей. Переміщені особи щомісячно отримують гарантовані державою страхові виплати. 

Також 12 червня перший заступник директора виконавчої дирекції Фонду Сергій Нестеров взяв учать у слуханнях Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення на тему: «Стан і вирішення проблем соціального захисту населення, інтеграції вимушених переселенців через соціально-економічне відновлення територій Донбасу, постраждалих внаслідок військового конфлікту», які відбулися в м. Слов'янську Донецької області.


2022Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua