Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Інформація про підсумки роботи відділення ВД Фонду у м.Слов’янську за 2014 рік

Слов'янським відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві за 2014 рік проведена відповідна організаційна робота по забезпеченню виконання запланованих заходів щодо реалізації статутних завдань Фонду.

Станом на 01.01.2015 року в відділенні зареєстровано 5315 страхувальників, в тому числі 3047 юридичних осіб, 2260 фізичних осіб, які використовують найману працю та добровільні платники 8 осіб, в тому числі по м. Слов'янську зареєстровано 4558 страхувальників (2522 юридичних осіб, 2029 фізичних осіб, які використовують найману працю) та добровільно застраховані особи - 7 . За 2014рік кількість страхувальників в цілому по відділенню збільшилось на 82 одиниці, в тому числі по м. Слов'янську збільшилось на 86 одиниць.

Відділом по роботі з роботодавцями за 2014 рік проведено 185 перевірок страхувальників (58 юридичних осіб, 127 фізичних осіб, які використовують найману працю ), в тому числі по м. Слов'янську 172 перевірок ( 53 юридичних осіб, 119 фізичних осіб, які використовують найману працю.) В результаті перевірок донараховано 1971,11 грн. страхових внесків та 1500,45 грн. пені, в тому числі по м. Слов'янську донараховано 1971,11 грн. страхових внесків та 1500,45 грн. пені.

За участю, та в разі потреби за ініціативою відділення Фонду підприємства – неплатники страхових внесків розглядались на засіданнях комісії міськвиконкому з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного Фонду та запобігання неплатоспроможності. За 2014 рік на 25 засіданнях комісії Слов'янського міськвиконкому заслухано 52 звітів керівників 30 підприємств, установ та організацій м. Слов'янська.

Продовжувалась робота по притягненню до адміністративної відповідальності посадових осіб, підприємців за допущені порушення законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань згідно ст.165 КпАП України з урахуванням відповідно внесених в законодавство змін.

За 2014 рік в цілому по відділенню за несвоєчасне повідомлення відділення Фонду про нещасний випадок на виробництві, не здачу та несвоєчасну здачу звітів до адміністративної відповідальності притягнуто 39 осіб, загальна сума накладених штрафів становить 6052 грн. По м.Слов’янську притягнуто до адміністративної відповідальності 33 особи, сума штрафів, накладених на посадових осіб підприємств м. Слов'янська, становить 5134 грн. Станом на 01.01.2015 р. сума сплачених штрафів в цілому по відділенню становить 6052 грн. в тому числі по місту Слов’янську 5134 грн. Проведена організаційна робота по забезпеченню виконання плану надходження страхових внесків до Фонду дає позитивні результати.

За 2014 рік від страхувальників м. Слов'янська, м. Святогірська, м. Миколаївки на розрахунковий рахунок Фонду надійшло - тис. грн. страхових коштів, що становить - % до завдання , передбаченого Програмою економічного і соціального розвитку м. Слов'янська на 2014 рік, та -% до фактичного виконання плану по страховим коштам за 2013 рік.

Стабільне виконання плану надходження страхових коштів дало змогу своєчасно і в повному обсязі забезпечити страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей, які мають на це право. За 2014 р. вони склали по м. Слов'янську 8683,9 тис. грн., що становить 101% до завдання, передбаченого Програмою економічного і соціального розвитку м. Слов'янська на 2014 рік, та 101,0% до фактичних страхових виплат за 2014 р.

Основні показники до розділу “Охорона праці”
Програми економічного і соціального розвитку
м. Слов’янська за 2014 рік
 

Показники.
Одиниця
виміру
Факт виконання за   2013 рік
2014 рік
Програма.
Виконання
у % за 9 місяців 2013 року
Факт виконання за 9 місяців 2014 рік.
До прогр.
2014р.%
Надходження
коштів до
Фонду
тис.грн.
-*
17361,5
-*
-*
-*
 Видатки
тис.грн.
6098,8
8598,9
8683,9
101,0
142,3

-* відсутність данних

Сектором відшкодування шкоди потерпілим на виробництві станом на 01.01.2015р. виплати проведені в повному обсязі.

За період з 01 серпня 2014 року по 31 грудня 2014 року до відділення виконавчої дирекції Фонду у м. Слов’янську з заявами про подовження страхових виплат звернулися та були прийняті на тимчасовий облік 1813 потерпілих , які тимчасово переселилися з Донецької та Луганської областей.

Щомісячні страхові виплати потерпілим, які тимчасово переселилися і стали на облік до відділення виконавчої дирекції Фонду у м. Слов’янську розпочато згідно наданих заяв. Сума виплат потерпілим переселенцям за вказаний період склала 8245,1 грн.

За 2014 рік по м. Слов’янську інвалідам праці видано 14 санаторно- курортних путівок для лікування за кошти фонду на сумму 159,9 тис. грн.

Згідно щоквартальних планів роботи працівниками відділення, сумісно з роботодавцями, працівниками управлінь праці і соціального захисту населення , територіального управління Держгірпромнагляду постійно проводились заходи по профілактиці виробничого травматизму на підприємствах-страхувальниках, направлені на створення безпечних умов праці та зниження рівня виробничого травматизму. Страховий експерт з охорони праці відділення приймав участь в розслідуванні всіх, без винятку, нещасних випадків на виробництві, проводив планові і позапланові перевірки стану профілактичної роботи з питань охорони праці.

За 2014 рік проведено 15 перевірок стану профілактичної роботи на підприємствах м. Слов'янська, надано 15 подань. З них: 6 перевірок сумісно з УПіСЗН; 1 перевірка під час участі у проведенні комплексної перевірки Держгірпромнаглядом. Під час проведення розслідувань та перевірок надавалась методична і практична допомога в розробленні профілактичних заходів, механізмів їх реалізації.

За цей же час страховим експертом з охорони праці відділення надано 60 консультацій роботодавцям, власникам підприємств та підприємцям, спеціалістам з охорони праці по профілактиці нещасних випадків на виробництві, організації системи управління охороною праці на підприємстві та дії у випадку травмування працівників на виробництві.

Працівники відділення постійно приймають участь в засіданнях міської Ради з питань безпечної життєдіяльності населення. За 2014 рік за участю працівників відділення відбулося 4 засідання Ради з питань БЖДН. Приймаючи участь в засіданнях Ради, працівники відділення беруть активну участь в обговоренні питань порядку денного, виступають з інформаціями та вносять пропозиції щодо проекту рішення.

Робота відділення по профілактиці виробничого травматизму впродовж 2014 року висвітлювалась через засоби масової інформації, на сайті Слов'янської міськради в Інтернеті. За цей період в місцевих газетах опубліковано 6 публікацій по матеріалам, наданим працівниками відділення щодо профілактики виробничого травматизму, пропаганди здорових та безпечних умов праці. Підготовлено та розміщено інформацію на сайті міськвиконкома про нещасні випадки на виробництві. Організовано та проведено семінар зі спеціалістами з охорони праці машинобудівних заводів м. Слов’янська з питань обміну досвідом роботи. Надано інтерв’ю міському телебаченню «САТ плюс» щодо роз’яснення ситуації по нещасному випадку.

За 2014 рік страховим експертом з охорони праці прочитано 3 лекції під час проведенні навчання спеціалістів з охорони праці та керівників підприємств, які проходили навчання, прийнято участь у засіданні 3 комісій з перевірки знань з питань охорони праці.

За 2014 рік на підприємствах міста Слов’янська зареєстровано 17 страхових нещасних випадків, профзахворювань не зареєстровано. За аналогічний період 2013 року на підприємствах міста Слов’янська відбулося 22 страхових нещасних випадків, 1 профзахворювання.


2324Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua