Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Про стан травматизму за 3 квартал 2014 року

Інформація
про стан травматизму на підприємствах м.Слов’янська та Слов’янського району за 3 квартал 2014 року

У 3 кварталі 2014 року до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Слов’янську надійшло 6 повідомлень про нещасні випадки, які сталися на підприємствах міста та району. Розслідувано та складено акти форми Н-1 на 5 нещасних випадків. Один нещасний випадок з смертельним наслідком водія автотранспортного засобу знаходиться у стадії розслідування.

З 5-ти зареєстрованих страхових нещасних випадків два випадки сталися внаслідок бойових дій у ході проведення антитерористичної операції. Потерпілі отримали поранення під час виконання виробничих обов`язків на своєму робочому місті в результаті артилерійського та автоматного обстрілів.

З 3-х останніх нещасних випадків 2 групові. Групові нещасні випадки сталися на комунальному підприємстві «Слов`янське тролейбусне управління» та приватному підприємстві «Зернопродукт».

На комунальному підприємстві «Слов`янське тролейбусне управління» два працівника були смертельно травмовані в результаті падіння з площадки авто підіймача на асфальтовану поверхню дороги.

Причини нещасного випадку на комунальному підприємстві «Слов`янське тролейбусне управління». Основна –організаційна – невиконання вимог інструкції з охорони праці, що виразилося у самовільному підйомі електромонтерів на робочу площадку авто підіймача. Супутня – організаційна – невиконання посадових обов`язків, що виразилося в недостатньому контролі за дотриманням працівниками вимог охорони праці. Супутня - технічна – незадовільний технічний стан засобів виробництва, а саме пошкодження контактної мережі тролейбусних ліній, пошкоджені в результаті бойових дій в ході антитерористичної операції у м. Слов`янську.

Особа винна у нещасному випадку – начальник служби енергогосподарства КП «Слов`янське тролейбусне управління».

На ПП «Зернопродукт» два працівника отримали опіки обличчя та обох рук в результаті викиду полум`я з ковшового елеватору після вибуху пило-повітряної суміші.

Причини нещасного випадку на приватному підприємств «Зернопродукт» :

Основна – технічна – конструктивні недоліки, недосконалість, недостатня надійність засобів виробництва, що не забезпечує герметичності обладнання і можливостей просипу зерна при роботі конвеєра та попадання сторонніх предметів в робочу зону ковшового конвеєру.

Супутня – організаційна – невиконання посадових обов`язків, що виразилося у незабезпеченні безпечного виконання робіт та знаходження працівників в зоні роботи конвеєру.

Особою винною у нещасному випадку комісія визначила начальника цеху ПП «Зернопродукт».


2087Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua