Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Інформація про підсумки роботи за 2015 рік

Інформація про підсумки роботи відділення ВД Фонду у м.Слов’янську за 2015 рік 

Слов'янським відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві за 2015 рік проведена відповідна організаційна робота по забезпеченню виконання запланованих заходів щодо реалізації статутних завдань Фонду. 

Станом на 01.10.2016 року в відділенні зареєстровано 5595 страхувальника, в тому числі 3288 юридичних осіб, 2294 фізичних осіб, які використовують найману працю та 13 добровільно зареєстрованих осіб. За 2015 рік кількість страхувальників в цілому по відділенню збільшилось на 280 одиниць. 

Відділом по роботі з роботодавцями за 2015 рік проведено позапланово 117 перевірок згідно поданих заяв страхувальників (50 юридичних осіб, 67 фізичних осіб, які використовують найману працю. В результаті перевірок донараховано 467,01 грн. страхових внесків та 1578,87 грн. пені. 

За участю, та в разі потреби за ініціативою відділення Фонду підприємства – неплатники страхових внесків розглядались на засіданнях комісії міськвиконкому з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного Фонду та запобігання неплатоспроможності. За 2015 рік на 37 засіданнях комісії Слов'янського міськвиконкому заслухано 139 звітів керівників 50 підприємств, установ та організацій м. Слов'янська. 

Продовжувалась робота по притягненню до адміністративної відповідальності посадових осіб, підприємців за допущені порушення законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань згідно ст.1654 КпАП України з урахуванням відповідно внесених в законодавство змін. 

За 2015 рік в цілому по відділенню за несвоєчасне повідомлення відділення Фонду про нещасний випадок на виробництві, не здачу та несвоєчасну здачу звітів до адміністративної відповідальності притягнуто 5 осіб, загальна сума накладених штрафів становить 680 грн. Станом на 01.01.2016р. сума сплачених штрафів в цілому по відділенню становить 680 грн. 

Стабільне виконання плану надходження страхових коштів дало змогу своєчасно і в повному обсязі забезпечити страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей, які мають на це право. За 2015 рік вони склали 9790 тис. грн. 

У 2015 році відділ страхових виплат відділення продовжував приймати заяви від потерпілих - переселенців на подовження страхових виплат та виплату боргів за 2014 рік . Станом на 01.01.2016 року загальна кількість потерпілих - переселенців склала 2680 чол. Сума виплачених страхових виплат потерпілим - переселенцям за 2015 рік склала 88573 тис. грн. 

За 2015 рік відділенням Фонду інвалідам праці видано 44 санаторно - курортних путівок( в т.ч. 16 путівок спинальникам) для лікування за кошти фонду на суму 505 тис. грн. Згідно поданих заяв та за наявності потреби у довідках МСЕК, протезно – ортопедичними виробами (протезами та ортопедичним взуттям) забезпечен 21 потерпілий на суму 65777грн.; милицями, палицями, протипролежневим матрасом, сидінням для унітазу, ходунками – 9 потерпілих на суму 4574,34 грн.; інвалідними колясками – 2 потерпілих на суму 16516грн., комплектами постільної та натільної білизни - 8 потерпілих на суму 51622 грн. 

Згідно щоквартальних планів роботи працівниками відділення, сумісно з роботодавцями, працівниками управлінь праці і соціального захисту населення, територіального управління Держгірпромнагляду постійно проводились заходи по профілактиці виробничого травматизму на підприємствах-страхувальниках, направлені на створення безпечних умов праці та зниження рівня виробничого травматизму. Страховий експерт з охорони праці відділення приймав участь в розслідуванні всіх, без винятку, нещасних випадків на виробництві. Під час проведення розслідувань, страховим експертом надавалась методична і практична допомога в розробленні профілактичних заходів, механізмів їх реалізації. За 2015 рік страховим експертом з охорони праці відділення надано: 11 консультації по удосконаленню системи управління охороною праці, 102 консультації роботодавцям, власникам підприємств та підприємцям, спеціалістам з охорони праці по профілактиці нещасних випадків на виробництві, організації системи управління охороною праці на підприємстві та дії у випадку травмування працівників на виробництві, прийнято участь у 3 круглих столах, 6 нарадах, 2 семінарах з питань охорони праці. 

У зв’язку з введенням КМУ мораторію на планові перевірки підприємств за 2015 рік страховим експертом планові перевірки не проводились. Проведено 9 позапланових перевірок стану профілактичної роботи на підприємствах, надано 9 подань. 

Фактів порушення встановленої системи оповіщення про нещасні випадки на підприємствах, установах, організаціях протягом поточного року не було. 

У 2015 році прдовжувалась робота з пропаганди бепечних та нешкідливих умов праці. В 4 кварталі 2015 року страховим експертом було видано та розповсюджено печатної продукції на суму 12500 грн. 

Начальник відділення постійно приймає участь в засіданнях міської Ради з питань безпечної життєдіяльності населення. За 2015 рік за участю начальника відділення відбулося 4 засідання Ради з питань БЖДН. На засіданнях Ради, начальник відділення приймає активну участь в обговоренні питань порядку денного, виступає з інформаціями та вносить пропозиції щодо проекту рішення. 

Робота відділення по профілактиці виробничого травматизму впродовж 2015 року висвітлювалась через засоби масової інформації, на сайті Слов'янської міськради в Інтернеті. 

За 2015 рік на підприємствах міста Слов’янська та Слов’янського району зареєстровано 26 страхових нещасних випадків, 1 профзахворювання. 

Протягом 2015 року юридичний сектор відділення подовжував ведення претензійно- позовної роботи. За 2015 рік було підготовлено 12 позовів ( СПД Головченко,СПД Мартоян, Артемвугілля, Зернопродукт, ТОВ «Вітар»; заяви про відстрочку по ПФУ). Підготовлено апеляційні та касаційні скарги - 7 (ПФУ). Прийнято участь у 44 судових засіданнях. Перевірено та підготовлено 29 проектів договорів. Щотижня проводиться перегляд в мережі Інтернет судових рішень. 

Впродовж 2015 року відділення своєчасно реагувало на заяви та скарги потерпілих та готувало на них обґрунтовані відповіді.


1962Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua