Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Бюлетень травматизму. Грудень 2018 року

Щомісячний бюллетень виробничого травматизму грудень 2018 року  

(інформація Слов`янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області, вул. Василівська, 16 тел.2-09-29, 62-15-32)

При нещасному випадку на виробництві звонити по телефонам: 

Призвіще, ім`я, по батькові
Посада
Номера контактних телефонів
Кібірєв Юрій Олексійович
Страховий експерт з охорони праці
066-237-82-92

Марущенко Олександр Григорович
Заступник начальника відділення - начальник відділу страхових експертів з охорони праці
050-622-61-77
Сидорович Ольга Михайлівна
Начальник відділення
050-598-51-05
В грудні 2018 року у Слов`янському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області зареєстровано 7 нещасних випадків.

1. КЛПЗ «Міська дитяча лікарня.

03 грудня 2018 р. кухонний робітник дитячої лікарні, виконуючи свої функціональні обов’язки, пішла забирати бікси зі стерилізаційного відділення. При виході зі стерилізаційного відділення, об 11 годині 10 хвилин вона посковзнулася на сходинці та впала, отримавши травму правої ноги. 

Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причиною встановила - особисту необережність потерпілої  

2. Станція швидкої медичної допомоги м. Слов`янська

04 грудня 2018 р. виїзна бригада станції швидкої медичної допомоги, о 00 год 28 хв приїхала по черговому виклику до хворого. При виході із автомобіля швидкої допомоги фельдшер з медицини невідкладних станів підслизнулась та впала на спину. Потерпіла була доставлена до травмпункту, де їй було встановлено діагноз - забій шийного та грудного відділу хребта. 

Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причиною встановила - невиконання вимог інстукцій з охорони праці.  

3. Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Донецькій області  

04 грудня 2018 року начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління в процесі виконання виробничих обов`язків, взяла у своєму кабінеті необхідні матеріали та за попередньою домовленністю пішла до відділу по роботі з персоналом, який розташовано за іншою адресою. 

О 7 годині 40 хвилин, потерпіла вийшла з будинку та спускаючись по сходинках сходового маршу, посковзнулася на останній нижній сходинці та впала, травмувавши руку. Потерпілу було доставлено до травмпункту. 

Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причиною встановила - невиконання вимог інструкції з охорони праці.  

4. Донецька дирекція ПАТ «Укрпошта» ЦПЗ № 5  

04 грудня 2018 р. під час доставки поштової кореспонденції з листоношею відділення поштового зв`язку № 2 на доставної дільниці № 1 у м. Маріуполі стався епілептичний приступ. Листоноша була доставлена до лікарняного закладу та госпіталізована. 

Комісія з розслідування нещасного випадку прийшла до висновку, що даний нещасний випадок не пов`язаний з виробництвом, тому що стався в результаті різкого погіршення стану здоров`я листоноші від загального захворювання, під час виконання потерпілою трудових обов`язків, без впливу на неї шкідливих та небезпечних виробничих факторів.  

5. КЛПЗ «Міська клінічна лікарня м. Слов`янська»  

27 грудня 2018 року молодша медична сестра займалася прибиранням кабінетів розташованих на 2 та 3 поверсі поліклініки. Близько 10 год. 30 хв. в процессі винесення сміття вона посковзнулася та впала, отримавши травму правої руки. 

Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причиною встановила - невиконання вимог інстукцій з охорони праці.  

6. ПАТ «Слов`янський машинобудівний завод»  

29 грудня 2018 р. о 07 год 00 хв маляр з фарбування металоконструкцій отримала змінне завдання та інструктаж з охорони праці від майстра фарбувальної дільниці, почала виконувати фарбування згідно технологічного процессу. 

О 08 год 30 хв в процесі переміщення по теріторії підприємства підслизнулася та впала, отримавши травму правої ноги. 

Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причиною встановила - невиконання посадових обов`язків завідувачем господарством підприємства та особисту необережність потерпілої.  

7. ДНЗ «Слов`янський професійний аграрний ліцей»  

29 грудня 2018 р. о 12 год 40 хв майстер виробничого навчання під час проходження по холу навчального корпусу ліцею раптово впав на підлогу. Працівники викликаної швидкої медичної допомоги, після спроби реанімації потерпілого, констатували смерть. 

Створена комісія з спеціального розслідування. Розслідування триває.


1991Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua