Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Бюлетень травматизму. Грудень 2017 року

В грудні 2017 року у Слов`янському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області зареєстровано 2 нещасних випадки.

КЛПЗ «Міська лікарня № 1»

20 грудня 2017 року сестра медична палатна впродовж зміни виконувала свою роботу. В 11 годин 00 хв сиділа за столом на сестрінському посту і заповнювала медичні документи хворих, коли її покликали в палату до хворого. Сестра медична швидко встала і пійшла, але зачепилася за ніжку стільця і стала падати на металеві декоративні грати, яки знаходяться на відстані 1 м від столу і відділяють пост від коридору. При падінні вона вдарилась головою і лівою рукою та отримала травму руки та голови. 

Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причиною установила особисту необережність потерпілої.

ПАТ «Слов`янський машинобудівний завод»

27 листопада 2017 року слюсарі механоскладальних робіт отримали від майстра виробниче завдання на роботу по збиранню рами стопорного механізму вагонеткоопрокидувача. 

Після установки на стопорний механізм кулаків, перевезли раму на вільне місце на якому ії можливо було скантувати, так як вона (рама) знаходилася рельсами вниз. Габарити рами стопорного механизму 4100х1450х500. Вага 1675 кг. 

За допомогою мостового крану вантажопідіймальністю 20 тон застропивши її стропами скантували на бік. Потім застропивши для встановлення рами у потрібне положеня. Машиністу крану надали команду подати мостом крану вздовж цеху, щоб рама сама скантувалася під своєю вагою у потрібне положення, але при протягуванні один кінець рами припідняло і ії почало розвертати. Слюсар механоскладальних робіт спробував зупинити руками крутіння рами, але не зміг. Тоді він почав швидко відходити в бік, але оступився і впав на спину. При цоьму вдарився головою і правим плечем об підлогу та втратив свідомість. 

Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причинами установила:
1. Невиконання посадових обов`язків начальником цеху та керівником робіт, яки не забезпечили безпечне виконання робіт.
2. Невиконання вимог інструкцій з охорони праці потерпілим.


2304Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua