Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Бюлетень травматизму. Вересень 2018 року

Щомісячний бюллетень виробничого травматизму

вересень 2018 року

(інформація Слов`янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області, вул. Василівська, 16 тел.2-09-29, 62-15-32)

При нещасному випадку на виробництві звонити по телефонам:   

Призвіще, ім`я, по батькові
Посада
Номера контактних телефонів
Кібірєв Юрій Олексійович
Страховий експерт з охорони праці
066-237-82-92
Марущенко Олександр Григорович
Заступник начальника відділення - начальник відділу страхових експертів з охорони праці
050-622-61-77
Сидорович Ольга Михайлівна
Начальник відділення
050-598-51-05

У вересні 2018 року у Слов`янському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області зареєстровано 2 нещасних випадки.

1.Регіональне управління з експлуатації каналу КП «Компанія «Вода Донбасу»

26 вересня 2018 року о 7 годин 30 хвилин при прийомі та передачи зміни машинистами насосних установок Регіонального управління з експлуатації каналу КП «Компанія «Вода Донбасу» виник конфлікт, який перерос у бійку, в наслідок чого одна з машиністів отримала травму голови, після чого було отримано лікарняного листа. 

В ході розслідування було встановлено, що претензії по сдачі зміни були не обоснованні і до бійки не призвели. Причиной бійки з нанесенням телесних ушкоджень стало вияснення особистих відносин невиробничого характеру. 

Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок не пов`язаним з виробництвом, а причиною нещасного випадку було встановлено - невиконання вимог трудового розпорядку підприємства.

2.Регіональне управління з експлуатації каналу КП «Компанія «Вода Донбасу»

29 вересня 2018 року машиніст насосної установки через 2 години після прийняття зміни відчула себе погано. Викликана швидка медична допомога відвезла машиніста до лікарні, де вона була госпіталізована. 

В ході розслідування було встановлено, що 28.09.2018 року у кінці другої половини дня, коли потерпіла була не на роботі, а на вулиці біля свого дому, трапився обстріл з боку ДНР, в наслідок якого вона отримала дотикове поранення голови. Нікуди с цим вона не зверталася і на другій день вийшла на роботу. Також комісією було встановлено, що шкідливі та небезпечні фактори на робочому місці машиниста відсутні. На запит комісії лікарняний заклад надав висновок, що причиною погіршення стану здоров`я машиніста насосних установок, стало загальне захворювання. 

На підставі встановленого комісія з розслідування визнала погіршення стану здоров`я машиниста насосних установок не пов`язаним з виробництвом. 


1781Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua