Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Бюлетень травматизму. Липень 2018 року

В липні 2018 року у Слов`янському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області зареєстровано 2 нещасних випадки.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціаль ного страхування України в Донецькій області

09 липня 2018 року заступник начальника відділу медичних та соціальних послуг о 14 годині 40 хвилин після перебування у санвузлі, де вимила чашку з під чаю, вийшла в коридор направляючись на робоче місце, спіткнулася та впала на підлогу. В результаті падіння отримала травму лівого коліна. На звук розбитої чашки з кабінету навпроти санвузла вийшов заступник начальника адмінистративно-господарського відділу, який сумісно головним спеціалістом медичного відділу, допомогли піднятися потерпілої та довели до її робочого місця. 

Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причиною встановила – невиконання вимог інструкції з охорони праці.

Структурна одиниця ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС

Згідно листа ПАТ «Донбасенерго» та наказу директора СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС для практичної підготовки для участі у змаганні добровільних пожежних дружин отраслі 11.07.2018 члени Добровільної пожежної дружини ТЕС, у складі 4-х чоловік, були направлені в 6-й Державний пожежно-рятувальний загін головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецький області, розташований у м. Слов'янську. 

Машиніст-обхідник котельного устаткування у складі команди о 11год. 40хв. виконуючи справу на спортивній споруді типу "Бум", забігаючи вгору по похилій сходні, не зміг подолати підйом, внаслідок чого зробив крок назад, зістрибнув з дошки для підйому на землю та впав, отримав травму лівої п'яткової кістки. 

Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причиною встановила - особисту необережність потерпілого.


1762Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua