Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Бюлетень травматизму. Травень 2018 року

В травні 2018 року у Слов`янському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області зареєстровано 2 нещасних випадка.

КЛПЗ «Міська дитяча лікарня»

16 травня 2018 року молодша медична сестра під час доставки вечері до педіатричного відділення оступилася та підвернула ногу. Від відвідування травмпункту потерпіла відмовилась та допрацювала до кінця зміни. Дома відчула себе гірше і звернулась до травматологічного пункту міської клінічної лікарні, де їй надали допомогу та відкрили лікарняного листа.
 
Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причиною встановила – особисту необережність потерпілої.

Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

На 27 травня 2018 року у школі була організована поїздка дітей одного з класів на екскурсію у Дендропарк Ямпільського лісництва. При супроводжуванні дітей від школи до автобусу вчитель початкових класів відволіклася на телефонну розмову, спіткнулась та упала, отримав травму лівої руки.

Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причиною встановила - невиконання вимог інстукції з охорони праці.


2220Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua