Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Бюлетень травматизму. Березень 2018 року

В березні 2018 року у Слов`янському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області зареєстровано 6 нещасних випадків.

Донецька дирекція ПАТ «Укрпошта», ЦПЗ № 5 (м. Маріуполь)

02 березня 2018 р о 14 годині 20 хвилин листоноша відділення поштового зв`язку смт Ялта Мангушського району одержала інструктаж про дотримання вимог безпеки на доставній дільниці від начальника дільниці і, у відповідності зі схемою маршруту доставної дільниці № 2, о 14 годин 30 хвилин вийшла у доставку. 

Під час доставки пошти, пересуваючись по вулиці Рилєєва напроти будинку № 1 о 16 годині 40 хвилин підковзнулась на дорозі, вкритій снігом та впала. При падінні сильно забила праву ногу. 

Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причиною встановила - невиконання вимог інстукції з охорони праці.

КЛПЗ «Пологовий будинок»

05 березня 2018 року о 07 годині 45 хвилин завідувач гінекологічним відділенням приїхала на роботу та заходячи в санпропускник відділення, послизнулася на ганку, впала на спину і вдарилася потилицею, отримав травму голови та шійного відділу хребта.
 
Комісія з розслідування нещасного випадку встановила, що верхня площадка ганку була вкрита ожеледдю, яка утворилася під час нічного дощу ї не була посипана сумішью проти ковзання та визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причинами встановила: 

1. Невиконання посадових обов`язків, незадовільну організацію робіт по забезпеченню безпечніх умов пересування працівників по території установи;
2. Невиконання вимог інстукції з охорони праці.

Донецька дирекція ПАТ «Укрпошта», ЦПЗ № 5 (м. Маріуполь)

07 березня 2018 р під час доставки пенсії та поштової кореспонденції на доставній дільниці № 3 відділення поштового зв`язку № 24 у м.Маріуполь листоноша на тротуарі по проспекту Металлургів підсковзнулась та упала на тротуар покритий льодом та снігом і отримала травму колінного суглоба. 

Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причиною встановила - невиконання вимог інстукцій з охорони праці.

Комунальне підприємство ЖЕК №1

Вночі з 19 на 20 березня 2018 року випав сніг. Двірник вийдя на роботу о 06 год 00 хв почала прибирати сніг з тротуарів закріплених за нею будинків. Прибрав біля 41, 43, 45 будинків по вул. Вокзальна, пішла до наступного, закріпленого за нею, який знаходиться на протилежній стороні вулиці. Вона перейшла в установленому місці проїзджу частину дороги та пішла по тротуару у напрямку будинку 64. О 7 год 30 хв вона підійшла до будівлі Слов'янської дистанції електропостачання «Державного підприємства «Донецька залізниця», яка примикає до будинку № 64, та попрямувала до сміттевих контейнерів, щоб спочатку очистити, а потім прибрати сміття. 

Не доходячи приблизно 20 метрів до баків, вона послизнулася та впала, отримав травму лівої ноги. 

Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причиною встановила - невиконання вимог інстукції з охорони праці

Управління соціального захисту населення Слов`янської міської ради 

20.03.2018 одна з сотрудників кабінету сектору прийняття рішень відділу соціальних допомог пішла за особовою справою відвідувача до сісіднього кабінету. Через деякій час головний спеціаліст сектору, почула шум та гучну розмову у сусідньому кабінеті та пішла взнати, що там відбувається. Зайшовши в кабінет побачила, що ії співробітниця стоїть у куті, тримая в руках особову справу і не дае відвідувачкі ії забрати. Головний спеціаліст підійшла до них, намагаючись розборонити та забрати особову справу. Відвідувачка схопила її за руку, вдарила та відштовхнула, в результвті головний спеціаліст отримала перелом пальця правої руки. 

Комісія з розслідування нещасного випадку визнала нещасний випадок пов`язаним з виробництвом, а причиною встановила - травмування внаслідок протиправних дій інших осіб

ПрАТ «Слов`янський машинобудівний завод» 

27 березня 2018 р. прибиральниця службових приміщень, приїхав на роботу, пройшла біля адміністративної будівлі заводу і прямувала до прохідної. За 20 м до прохідної, пройдя тротуар вул. Мартиненко, яка розділяє території адміністративної будівлі та заводу з прохідною, однією ногою настала на проїзджу частину дороги, при цьому посковзнулася і впала отримавши травму ноги. 

Комісія з розслідування нещасний випадок визнала не пов`язаним з виробництвом, тому що він стався на территорії міста, а не заводу. Причиною встановила особисту необережність потерпілої.


2128Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua