Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Проекти документів
Проект рішення виконавчого комітету (дата оновлення 16.01.2019)
Оприлюднено 09.01.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я


м. Слов'янськ

Про встановлення тарифів
на перевезення пасажирів на міських
автобусних маршрутах загального
користування в місті Слов’янську 


До Слов’янської міської ради надійшли листи МП у формі ТОВ «Фортуна» № 31 від 03.08.2018, фізичної особи - підприємця Яцури С.В. № 27 від 03.08.2018 та ПП “Слав-Транс” № 31 від 07.08.2018 з питання необхідності підвищення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у зв’язку із підвищенням цін на паливо-мастильні матеріали, запасні частини та інше. Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», враховуючи лист Державної регуляторної служби України від 20.01.2017 № 312/0/20-17 та рішення виконкому Слов’янської міської ради від ___________ № _____ «Про результати консультацій з громадськістю з питання встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах громадського транспорту», керуючись підпунктом 2 пункту «а» ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Встановити автомобільним перевізникам МП у формі ТОВ «Фортуна», ПП «Слав-Транс», фізичній особі - підприємцю Яцурі С.В., які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Слов'янська згідно укладених договорів, тариф на перевезення пасажирів у всіх режимах руху в розмірі 6,00 грн. 

2. Пункти 1, 3, 4, 5 рішення виконкому Слов’янської міської ради від 04.04.2018 № 226 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Слов’янську» визнати такими, що втратили чинність. 

3. Опублікувати дане рішення в газеті «Славянские объявления» та на офіційному веб-сайті Слов'янської міської ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». 

4. Дане рішення набирає чинності з дня його опублікування в газеті «Славянские объявления». 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Секлецова А.В.


Міський голова                                                                             В.М. Лях


122Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика