Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Проекти документів
Проект рішення виконавчого комітету (дата оновлення 16.01.2019)
Оприлюднено 09.01.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я


м. Слов'янськ

Про встановлення тарифів
на перевезення пасажирів
міським електротранспортом
(тролейбус) 


До Слов’янської міської ради надійшов лист комунального підприємства «Слов'янське тролейбусне управління» № 01/08-476 від 05.10.2018 №01/08-399 щодо необхідності перегляду рівня тарифів на перевезення пасажирів міським електротранспортом у зв’язку зі зміною розміру мінімальної заробітної плати, зростанням тарифів на електроенергію, комунальні послуги та цін на матеріали і запчастини. З метою здійснення сталих і безпечних перевезень пасажирів міським електротранспортом (тролейбус), які здійснюються комунальним підприємством «Слов’янське тролейбусне управління», відповідно до ст.8, 14 Закону України «Про міський електричний транспорт», Правил надання населенню послуг з перевезень міським електротранспортом, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1735 від 23.12.2004 (із змінами), Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус), затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 25.11.2013 № 940, враховуючи лист Державної регуляторної служби України від 11.10.2016 № 6245/0/20-16 та рішення виконкому Слов’янської міської ради від _____________ № _____ «Про результати консультацій з громадськістю з питання встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах громадського транспорту», керуючись підпунктом 2 пункту «а» ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Встановити комунальному підприємству «Слов'янське тролейбусне управління» тарифи на перевезення міським електричним транспортом (тролейбус): 

- за разовий проїзд одного пасажира у розмірі 4,0 грн.; 

- за перевезення одного місця багажу - 4,00 грн. 

2. Встановити вартість проїзних квитків тривалого користування у міському електротранспорті (тролейбус) згідно з додатком

3. Пункти 1, 2, 4, 5, 6 рішення виконкому Слов’янської міської ради від 04.04.2018 № 225 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів міським електротранспортом (тролейбус)» визнати такими, що втратили чинність. 

4. Опублікувати дане рішення в газеті «Славянские объявления» та на офіційному веб-сайті Слов'янської міської ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». 

5. Дане рішення набирає чинності з дня його опублікування в газеті «Славянские объявления». 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Секлецова А.В. 


Міський голова                                                                               В.М. Лях


122Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика